Media: Legia przejdzie wielką rewolucję. Znamy plany, wiemy, ile transferów już latem

Tydzień temu Goncalo Feio został nowym trenerem Legii Warszawa. 34-latek przejął klub po zwolnieniu Kosty Runjaicia. Jak donoszą media, latem może dojść przy Łazienkowskiej do prawdziwej rewolucji kadrowej. "Będą musieli zmierzyć się z kolejną przebudową i pozyskaniem przynajmniej pięciu-sześciu zawodników" - czytamy na portalu sport.tvp.pl.

Spotkanie Rakowa Częstochowa z Legią Warszawą było wyjątkowe dla Goncalo Feio. Portugalczyk zadebiutował na ławce trenerskiej stołecznego klubu i to przeciwko zespołowi, w którym spędził kilka lat jako asystent Marka Papszuna. Mecz zakończył się podziałem punktów.

Zobacz wideo Nowy trener Legii mówi wprost. "Nie ucieknę od tego"

Goncalo Feio szuka nowych rozwiązań? Media: Latem pięć - sześć transferów

Wiele wskazuje na to, że Legii nie uda się wywalczyć w tym sezonie mistrzostwa Polski. W Warszawie powoli już myślą o kolejnych rozgrywkach. Jak przekazał dziennikarz Piotr Kamieniecki, latem szykuje się przy Łazienkowskiej sporo zmian.

"Powiew zmian będzie większy po sezonie, bo "Wojskowi" będą musieli zmierzyć się z kolejną przebudową i pozyskaniem przynajmniej pięciu-sześciu zawodników. Na liście potrzeb najistotniejsze pozycje zajmują kwestie pozyskania napastnika czy nowych graczy do środka pola" - czytamy na portalu sport.tvp.pl.

Pierwszym wzmocnieniem warszawskiego klubu będzie Claude Goncalves z Łudogorca Razgrad. Tomasz Włodarczyk poinformował w zeszłym tygodniu o porozumieniu z tym zawodnikiem. Klubowy kolega Jakuba Piotrowskiego jest jednym z liderów bułgarskiej drużyny.

Legia zajmuje obecnie w tabeli Ekstraklasy szóste miejsce z dorobkiem 46 punktów. Do lidera traci obecnie sześć punktów, a do podium już tylko dwa. W nadchodzący weekend ekipa Goncalo Feio zagra przy Łazienkowskiej ze Śląskiem Wrocław. W przypadku zwycięstwa zbliży się do podium. Początek meczu w niedzielę 21 kwietnia o 17.30. Relacja na żywo na Sport.pl i w naszej aplikacji mobilnej.

Czy Goncalo Feio doprowadzi Legię w tym sezonie do podium?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.