Wyciekają tajemnice szatni Legii. "Nie jest akceptowany"

- On jest narcyzem, który najlepiej czuje się ze sobą samym. Nie jest żadną tajemnicą w środowisku, że nie jest akceptowany w szatni przez resztę graczy - takiego zdania na temat Josue jest były reprezentant Polski Marek Jóźwiak. Według wielu ekspertów w ostatnim czasie to właśnie Portugalczyk przyczynił się do zjazdu formy zespołu ze stolicy.

Legia Warszawa zakończyła już przygodę w europejskich pucharach. W miniony czwartek piłkarze Kosty Runjaicia przegrali 0:3 z Molde, a w dwumeczu padł wynik 6:2 dla Norwegów. W lidze też Legii nie wiedzie się najlepiej. Po 22 meczach zajmuje piąte miejsce.

Zobacz wideo Legia kontra ochrona! Kuriozalne obrazki sprzed Stadionu Śląskiego

Josue przyczyną słabej formy Legii Warszawa? "Jest narcyzem"

W ostatnim czasie wiele w mediach mówi się o tym, że Josue jest jednym z winowajców słabej formy Legii. Podobnego zdania jest Marek Jóźwiak. - Nie ma chemii. On jest narcyzem, który najlepiej czuje się ze sobą samym. Nie jest żadną tajemnicą w środowisku, że nie jest akceptowany w szatni przez resztę graczy i atmosfera wokół niego jest coraz bardziej gęsta - wyjawił były reprezentant Polski w rozmowie z Polsatem Sport.

- Wiem, że po meczu nie poszli wspólnie na piwo. Zawsze, kiedy w Legii nie szło, a drużyna była jednością, zawodnicy spotykali się nieoficjalnie i próbowali sobie wyjaśniać problemy. Bywało nawet ostro. Teraz tej sportowej złości brakuje. Przegraliśmy, trudno. - dodał.

Jóźwiak został zapytany też o ewentualne zwolnienie Kosty Runjaicia. - Takie zwolnienie kosztowałoby klub gigantyczne pieniądze i jeszcze trzeba by płacić jego następcy. Dlatego chyba błędem było pakowanie się w tak długą umowę. To ograniczyło ewentualne ruchy pracodawcy - przyznał. 

Legii obecnie pozostała rywalizacja o ligowe punkty i ewentualne mistrzostwo na koniec sezonu. Choć na razie strata do liderów jest spora, bo wynosi sześć punktów i ciężko spekulować, żeby przy obecnej formie warszawianie ją odrobili. W nadchodzący weekend zespół ze stolicy zagra u siebie z Pogonią Szczecin. Początek hitu ekstraklasy w sobotę 2 marca o 20:00.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.