Bunt kibiców drużyny ekstraklasy. Mają dość tej niemocy. Sceny po meczu [WIDEO]

Pogoń Szczecin przegrała 0:1 z Zagłębiem Lubin i jeszcze bardziej pogrążyła się w kryzysie. Kibice drużyny mają już stanowczo dość takiego stanu rzeczy i dali o tym znać w trakcie spotkania, wywieszając transparenty uderzające w klub.

Pogoń Szczecin jest ostatnio w fatalnej dyspozycji. W niedzielę przegrała 0:1 z Zagłębiem Lubin, co jeszcze bardziej pogłębiło kryzys. Była to już czwarta porażka z rzędu. Co więcej, w drużynie ze Szczecina bardzo szwankuje skuteczność i nie strzeliła gola od ponad 400 minut. Finalnie spadła przez to na 15. miejsce w tabeli. 

Zobacz wideo Wraca konflikt w kadrze. "Pokłócił się z Krychowiakiem o pieniądze"

Kibice Pogoni Szczecin protestują. Wywiesili transparenty w meczu z Zagłębiem

Kibice Pogoni mają już dość takiego stanu rzeczy i dali o tym znać podczas meczu z Zagłębiem. W jego trakcie wywiesili transparenty, które uderzały w zarząd. "Miał być rozwój, jasne cele, dla was jednak to za wiele. Ciągle ciężko, wszędzie koszty, palisz Mroczek wszystkie mosty" - czytamy na jednym z nich. Napis odnosi się do prezesa Jarosława Mroczka, który nie wzmocnił odpowiednio drużyny. 

Oberwało się także trenerowi od przygotowania fizycznego Rafałowi Burycie. Jakub Lisowski i Michał Horbaczewski donieśli, że w sztabie szkoleniowym panuje konflikt. Z tego powodu kitman Aleksander Jakubik oglądał spotkanie z wysokości trybun. Jakubik jest ważną postacią w szatni i wysłanie go na trybuny nie spodobało się kibicom. Nieoficjalnie mówi się, że głównym prowokatorem jest właśnie Buryta i dlatego fani wywiesili transparent przeciwko niemu. Na sam koniec kibice wulgarnie pożegnali także piłkarzy, którzy podeszli pod trybunę.

Ponadto niedawno wiele mówiło się również o konflikcie z Dante Stipicą. Bramkarz doznał niegroźnej kontuzji na treningu. Jego zdaniem uraz był dużo poważniejszy i odmawiał gry. Finalnie został odsunięty od pierwszego zespołu. 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Pogoń Szczecin szansę na rehabilitację będzie miała po przerwie reprezentacyjnej. Już 16 września o godzinie 15:00 zmierzy się na własnym stadionie z Koroną Kielce. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.