Żenujące sceny na meczu ekstraklasy. Kibice się nie popisali

Na mecz Zagłębia Lubin z Wartą Poznań przyjechało niewielu kibiców drużyny ze stolicy Wielkopolski, ale mimo to doszło między nimi do szarpaniny. O wszystkim poinformował użytkownik Twittera. Nieznane są powody spięcia między fanami.

Na otwarcie 26. kolejki ekstraklasy Zagłębie Lubin podejmowało na własnym stadionie Wartę Poznań. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 18:00. Obie drużyny były w ostatnim czasie w bardzo podobnej dyspozycji i zapowiadało się, że starcie będzie bardzo wyrównane. 

Zobacz wideo Santos opuści hit ekstraklasy. "Są do wyciągnięcia "perełki". To przyszłość kadry"

Ekstraklasa. Szarpanina kibiców Warty Poznań podczas meczu z Zagłębiem

Jeszcze przed rozpoczęciem spotkania w negatywny sposób dali o sobie znać kibice przyjezdnej drużyny. Na trybunach nie było ich wielu, ale mimo to doszło między nimi do szarpaniny. Informacje przekazał użytkownik Twittera, który wrzucił zdjęcie przedstawiające spięcie wśród fanów Warty. Powody sprzeczki nie są znane, a podczas meczu nie doszło do poważniejszych starć na trybunach. 

Zgodnie z oczekiwaniami spotkanie było bardzo wyrównane, ale jednocześnie pozbawione emocji. Częściej przy piłce utrzymywała się ekipa Zagłębia Lubin, ale nie przynosiło to oczekiwanych skutków. Oba zespoły oddały łącznie jedynie pięć celnych strzałów i ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem. 

APTOPIX France Soccer League One Kolejny zwrot ws. przyszłości Mbappe. Teraz już zupełnie inaczej to wygląda

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Po 26 kolejkach Warta Poznań zajmuje piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 38 punktów. Może jednak spaść o jedną pozycję, jeśli Widzew Łódź wygra swój mecz. W następnej serii spotkań ekipa z Poznania zmierzy się w derbowym starciu z Lechem. Mecz odbędzie się w przyszłą sobotę o godzinie 20:00. 

Arkadiusz Milik w okularach Tommy Hilfiger's Milik nawiązał współpracę z legendarną marką. Co za wyróżnienie

Zagłębie Lubin z kolei chwilowo plasuje się na 10. pozycji, ale finalnie może wylądować kilka pozycji niżej. Wszystko będzie zależeć od pozostałych spotkań w tej kolejce. Kolejny mecz rozegra również w przyszłą sobotę. Tego dnia o godzinie 12:30 rywalem drużyny Waldemara Fornalika będzie Wisła Płock

Więcej o: