Koszmar letniego nabytku Legii Warszawa. Nie zagra przez kilka miesięcy

Napastnik Legii Warszawa nabytkiem ze szkła? - Blaz Kramer może nie być gotowy do gry na pełnych obrotach nawet przez 3-4 miesiące - taką informację przekazał portal legia.net. Dla napastnika, który trafił na Łazienkowską latem, jest to kolejna kontuzja odkąd dołączył do klubu.

Choć mistrzostwa świata w Katarze wciąż trwają, to kolejne kluby ekstraklasy rozpoczynają przygotowania do rundy wiosennej. 1 grudnia do treningów wrócili piłkarze Legii Warszawa. Na pierwszym treningu zabrakło Blaza Kramera, którego czeka kolejna długa przerwa od gry.

Zobacz wideo Czy zagramy ofensywnie z Francją? „To jakby ułani jechali na czołgi"

Blaz Kramer więcej się leczy niż gra. Kolejna kontuzja Słoweńca

"Piłkarze Legii Warszawa w czwartek wznowili treningi i tym samym rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. Niestety na zajęciach zabrakło Blaza Kramera i wiele wskazuje na to, że może go brakować przez dłuższy czas" - poinformował w piątek portal legia.net. Według informacji dziennikarzy Słoweniec może nie zagrać nawet przez najbliższe 3-4 miesiące. Powód? Problemy z przywodzicielem. Zawodnik musi brać leki oraz uczestniczyć w rehabilitacji, co wyklucza go z treningów na pełnych obrotach.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl.

Kłopoty z przywodzicielem ciągną się za Kramerem od dłuższego czasu. W sierpniu przeszedł drugą operację mięśnia i spojenia łonowego, Pierwszy mecz w barwach Legii rozegrał w połowie września, jednak w listopadzie znów wypadł z kadry meczowej z powodu bólu przywodziciela. Teraz okazuje się, że są to poważniejsze problemy, które mogą wykluczyć go na dłuższy czas.

Patryk Lipski zagra w Wieczystej?Jeszcze jeden hitowy transfer Wieczystej Kraków. Z ekstraklasy

Uraz Kramera nie jest dobrą wiadomością dla Kosty Runjaicia. Szkoleniowiec Legii ma obecnie do dyspozycji tylko trzech zdrowych napastników i niewykluczone, że klub będzie rozglądał się za kolejnym. Tu na przeszkodzie może jednak stanąć brak pieniędzy na transfery.

Michał Skóraś, Filip SzymczakPiłkarze Lecha rozchwytywani. Dwóch z nich może trafić do Włoch

Legia zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli i do prowadzącego Rakowa Częstochowa traci 9 punktów. Pierwszy wiosenny mecz piłkarze ze stolicy rozegrają 29 stycznia 2023 przeciwko Koronie Kielce.

Więcej o: