Jagiellonia straciła kontrolę. Kuriozalne wpisy w sieci. "Mamy kłopot"

Jagiellonia Białystok nie najgorzej radzi sobie w ostatnich tygodniach w PKO Ekstraklasie. Dzis jednak pojawił się nieoczekiwany kłopot w klubu z Podlasia. Ich facebookowe konto zostało zhackowane.

Jagiellonia obecnie zajmuje ósme miejsce w tabeli polskiej ligi. Zespół ten w ostatniej kolejce zdołał zremisować 1:1 z Wisłą Płock. Wcześniej efektownie wygrał z Koroną Kielce 4:1. Tym razem w klubie muszą zmierzyć się z atakiem hackerskim. 

Zobacz wideo Lewandowski jak duch. Ta sytuacja mówi wszystko

Jagiellonia Białystok zhackowana na Facebooku

Do incydentu doszło we wtorek 11 października w godzinach wieczornych. Na zaktualizowanym zdjęciu profilowym widać było nieznajomą kobietę. Potem w krótkim odstępnie czasu pojawiły się dziwnie wyglądające posty, jak chociażby reklamy termosów w nieznanym arabskim języki. To jednak nie koniec problemów Jagielloni. Wkrótce potem konto zostało całkowicie usunięte. 

Na razie nie wiadomo, co jest przyczyną problemów. "Od kilku dni mamy kłopot z dostępem do naszego profilu w serwisie Facebook. Jesteśmy w kontakcie z obsługą portalu. Trwają prace mające na celu jak najszybsze przywrócenie kontroli nad kontem" - przekazał klub na Twitterze. 

Poniżej prezentujemy wpisy, które były na oficjalnym fanpage'u Jagiellonii. 

Nowe zdjęcie profilowe Jagielloni BiałystokNowe zdjęcie profilowe Jagielloni Białystok screen FB

post Jagiellonii Białystokpost Jagiellonii Białystok screen fb

post Jagielloni Białystokpost Jagielloni Białystok screen FB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.