Lech - Legia. Gdzie i kiedy oglądać hit ekstraklasy? [Transmisja TV, stream online]

W 11. kolejce ekstraklasy dojdzie do ligowego klasyka. Lech Poznań podejmie u siebie Legię Warszawa. Spotkanie zaplanowano na sobotę 1 października. Początek meczu o godzinie 17:30. Gdzie obejrzeć to starcie? Transmisja TV, stream online.

Po przerwie na mecze reprezentacji nadszedł czas na powrót ligowej piłki. W 11. kolejce ekstraklasy dojdzie do kilku ciekawych spotkań. Najważniejszym i najbardziej wyczekiwanym meczem jest starcie Lecha Poznań z Legią Warszawa. Czy mistrzom Polski uda się pokonać niedawnego lidera tabeli? O tym przekonamy się już za kilka godzin.

Lech Poznań - Legia Warszawa. Hit 11. kolejki ekstraklasy. Kto wygra przy Bułgarskiej?

Drużyna ze stolicy Wielkopolski fatalnie rozpoczęła ten sezon i przez długi czas znajdowała się w strefie spadkowej. Dopiero ostatnie mecze sprawiły, że piłkarze Johna van den Broma wyszli z tarapatów. Poznaniacy zajmują siódme miejsce w tabeli z dorobkiem 14 punktów. Co więcej, przed przerwą Lech wygrał cztery z pięciu meczów w lidze - zremisował jedynie z Pogonią Szczecin (2:2). Wydaje się więc, że mistrzowie Polski są na fali wznoszącej.

Wisła Płock pokonała Piasta Gliwice 1:0 po golu w końcówce Marko KolaraWisła Płock wyprowadziła w 88. minucie decydujący cios

Równie duże powody do optymizmu mają zawodnicy Legii. Zespół Kosty Runjaicia w ostatnich czterech meczach wygrał trzy razy i przed tą kolejką zasłużenie prowadził w stawce z dorobkiem 20 punktów. Teraz na pozycji lidera zastąpiła go Wisła Płock. Jeśli warszawianie triumfują w najbliższym spotkaniu, wówczas ponownie zasiądą na fotelu lidera rozgrywek.

Mimo że statystyki przemawiają za wygraną Legii, to stołeczny klub nie będzie faworytem tego meczu. Jednym z powodów takiej sytuacji jest nieobecność kapitana drużyny, Josue. Portugalczyk otrzymał czerwoną kartkę po wdaniu się w dyskusję z sędzią, co skutkowało przymusową pauzą. Problemów z wystawieniem optymalnego składu nie będzie miał z kolei Lech.

Więcej informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Radomiak Radom - CracoviaIm trudniejszy rywal, tym lepsza Cracovia. Wygrała. Fin bohaterem

Lech Poznań - Legia Warszawa. Gdzie i kiedy oglądać to starcie?

Spotkanie Lecha Poznań z Legią Warszawa odbędzie się w sobotę 1 października na Stadionie Miejskim w Poznaniu. Pierwszy gwizdek sędziego o 17:30. Transmisję przeprowadzi Canal+Sport oraz TVP Sport. Mecz będzie można śledzić także za pośrednictwem strony sport.tvp.pl. Zapraszamy też na relację na żywo, która odbędzie się na portalu Sport.pl i w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.