Skandal z byłym piłkarzem Legii Warszawa. Jego partnerka opublikowała film z orgii

- Nagrania zamieszczone przez moją byłą partnerkę, matkę mojego dziecka są bardzo stare. Wszystko, co napisała, to kłamstwa - w takich słowach Benjamin Verbić komentuje ostatnie rewelacje na swój temat. Jego partnerka, Alvina, opublikowała na Instagramie zdjęcia i filmy, na których były zawodnik Legii Warszawa został uchwycony podczas orgii.

Benjamin Verbić został powołany na wrześniowe zgrupowanie reprezentacji Słowenii, w czasie którego Słoweńcy pokonali 2:1 Norwegię i zremisowali 1:1 ze Szwecją. Verbić w obu spotkaniach wystąpił od pierwszej minuty, ale najwięcej emocji czekało go obu tych meczach. 

Zobacz wideo Lewandowski, Szczęsny i polscy kibice. Biało-czerwone szaleństwo w Cardiff

Verbić zaprzecza, że między spotkaniami brał udział w orgii 

Partnerka zawodnika, Alvina na Instagramie opublikowała relacje, na których Verbić miał być nagrany podczas orgii. W mediach padają sugestie, że zawodnik był wtedy pod wpływem alkoholu, a wszystko miało miejsce po meczu z Norwegią. Nagrania były przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych i szybko zostały usunięte.

- Wstydź się. Zabawa w trakcie zgrupowania jest normalna, ale tylko jeśli spędzasz ten czas z normalnymi ludźmi. Naprawdę nie rozumiem, jak można być tak głupim - napisała w swoich relacjach Alvina, partnerka Verbicia cytowana przez słoweńskie media. Para w zeszłym roku doczekała się narodzin dziecka.

 

Skandal z udziałem Verbicia szybko został podchwycony, a sam zawodnik krótko skomentował całą sytuację: "Zdjęcia i filmy zamieszczone przez moją byłą partnerkę, matkę mojego dziecka są bardzo stare. Wszystko, co napisała, jest kłamstwem" - podkreśla reprezentant Słowenii, dając do zrozumienia, że jego związek z Ukrainką został zakończony.

Więcej takich informacji znajdziesz na Gazeta.pl

Benjamin Verbić został wypożyczony z Dynama Kijów do Legii Warszawa w marcu 2022 roku, po ataku Rosji na Ukrainę. Wystąpił tylko w ośmiu spotkaniach i nie zrobił wielkiej kariery w poprzednim sezonie. Po zakończeniu wypożyczenia trafił do Panathinaikosu Ateny.

Więcej o: