Absolutny hit Wieczystej. Ruszyli po byłego króla strzelców Ekstraklasy

Były król strzelców Ekstraklasy może wrócić do Polski. Jak informuje Mateusz Miga z TVP Sport, Igor Angulo może niebawem zagrać w trzeciej lidze, a konkretniej w...Wieczystej Kraków. Byłby to kolejny transferowy hit tego klubu w ostatnim czasie.

Wieczysta Kraków już od jakiegoś czasu jest na ustach niemal całej Polski. Beniaminek trzeciej ligi dokonuje spektakularnych transferów i wysoko wygrywa mecze. Niebawem do Krakowa może trafić kolejne głośne nazwisko. Chodzi o byłego króla strzelców Ekstraklasy.

Zobacz wideo W Lechu Poznań mówią o rewolucji. Nowy trener przeciwieństwem Skorży [Sport.pl LIVE]

Media: Kolejny ciekawy transfer Wieczystej? Chcą pozyskać byłego króla strzelców Ekstraklasy

Według informacji Mateusza Migi z TVP Sport Wieczysta Kraków prowadzi zaawansowane rozmowy z Igorem Angulo, byłym królem strzelców Ekstraklasy. Hiszpan w sezonie 2018/19 w barwach Górnika Zabrze zdobył 24 bramki. Niebawem może wrócić do Polski i występować w trzeciej lidze. Byłby to kolejny hit transferowy Wieczystej.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl.

Zespół z Krakowa może mieć ułatwione zadanie. Angulo od maja nie ma klubu, po tym jak wygasła jego umowa z Mumbai City. Napastnik występował w Indiach od 2020 roku - najpierw w FC Goa, a później w Mumbaju. Łącznie zdobył w lidze indyjskiej 24 bramki.

Były król strzelców Ekstraklasy powalczy o drugą ligę? Może grać między innymi z Peszką czy Majewskim

W Wieczystej Kraków występuje już kilku zawodników, których Igor Angulo zna z występów w Ekstraklasie. Kiedy był zawodnikiem Górnika Zabrze rywalizował na boisku między innymi ze Sławomirem Peszką, Radosławem Majewskim, Błażejem Augustynem czy też Michałem Makiem. Teraz łączyłby ich jeden klub i wspólny cel - awans do drugiej ligi.

Po czterech kolejkach Wieczysta ma na koncie 7 punktów i zajmuje 5. miejsce w trzeciej lidze (grupa małopolska). W miniony weekend zespół Franciszka Smudy przegrał z Orlętami Radzyń Podlaski.

Więcej o: