Wiadomo, która stacja pokaże rewanż Slavia - Raków w el. LKE

Raków Częstochowa w IV rundzie eliminacji do Ligi Konferencji Europy zmierzy się ze Slavią Praga. Pierwszy mecz już w czwartek o 18:00 w Częstochowie. Za tydzień zaś piłkarze Marka Papszuna pojadą na decydujące starcie do Pragi. Oba mecze będzie można zobaczyć w otwartej telewizji. Telewizja Polska poinformowała bowiem o pozyskaniu praw do transmisji z rewanżu.

Raków Częstochowa spisuje się świetnie w tegorocznych eliminacjach do Ligi Konferencji Europy. Wicemistrzowie Polski nie przegrali ani jednego meczu na arenie międzynarodowej. Co więcej, nie stracili ani jednej bramki. Teraz czeka ich trudniejsze zadanie - w decydującym dwumeczu zmierzą się z ubiegłorocznym ćwierćfinalistą Ligi Europy i siedmiokrotnym mistrzem Czech.

Zobacz wideo Lewandowski czy Messi? Pytamy kibiców w Barcelonie. Miażdżąca różnica

TVP pokaże rewanż Rakowa. Decydujące starcie wicemistrza Polski w Telewizji Polskiej

Obydwa mecze Rakowa Częstochowa ze Slavią Praga zostaną pokazane w TVP. W środę Telewizja Polska poinformowała o pozyskaniu praw do rewanżowego starcia w Pradze. Jest to bardzo dobra wiadomość dla polskich kibiców, którzy będą mogli na żywo śledzić być może jeden z ważniejszych meczów Rakowa w tym sezonie. Początek spotkania rewanżowego 25 sierpnia o 19:00.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl

"I Raków też! I Raków też!" - tak wiadomość o transmisji z rewanżu zakomunikował fanom oficjalny profil TVP Sport na Twitterze.

To oznacza, że TVP pokaże wszystkie cztery mecze polskich zespołów w ostatniej rundzie eliminacji do Ligi Konferencji Europy. Wcześniej stacja zapowiedziała transmisje ze starć Lecha Poznań z Dudelange.

Plan transmisji spotkań polskich zespołów w IV rundzie eliminacji do LKE:

18 sierpnia, czwartek:

Raków Częstochowa - Slavia Praga, 18:00: TVP Sport

Lech Poznań - Dudelange, 20:30: TVP Sport

25 sierpnia, czwartek:

Slavia Praga - Raków Częstochowa, 19:00: TVP (kanał do potwierdzenia)

Dudelange - Lech Poznań, 20:30: TVP Sport

Więcej o:
Copyright © Agora SA