Dwie oferty za piłkarza Legii Warszawa. Może odejść z klubu

Według informacji portalu "Interia Sport" Rafael Lopes może opuścić Legię Warszawa jeszcze w obecnym oknie transferowym. Po 30-letniego Portugalczyka zgłaszają się zespoły z Cypru oraz Indnii.

Według dziennikarza portalu "Interia Sport", Sebastiana Staszewskiego, Rafael Lopes może odejść z Legii Warszawa w trakcie letniego okna transferowego. Kontrakt 30-letniego Portugalczyka jest ważny do 31 grudnia 2022 r. W przypadku otrzymania korzystnej oferty finansowej "Wojskowi" nie zamierzą zatrzymywać piłkarza na "Łazienkowskiej". 

Zainteresowanie piłkarzem Legii jest poważne. Po zawodnika zgłaszają się zespoły z Indii i Cypru

Według doniesień "Interii Sport" zainteresowanie napastnikiem Legii jest znaczące. Po piłkarza miały zgłosić się zespoły z Indii i Cypru, które proponowały Lopesowi duże wynagrodzenie oraz bardzo atrakcyjne warunki kontraktu. 

Dwa tygodnie temu portal Frontpagefootball.net podawał, że 30-latkiem interesował się również australijski zespół Western Sydney Wanderers.

Michał Probierz i Zbigniew BoniekProbierz selekcjonerem, Boniek komentuje. "Mam jedno ale do Kuleszy"

Rafael Lopes przeniósł się do Legii Warszawa z Caracovii w sierpniu 2020 r., za kwotę 150 tys. euro. W barwach "Wojskowych" rozegrał 68 spotkań, w których zdobył 12 bramek i zaliczył pięć asyst. W sezonie 2020/21 Portugalczyk zdobył z Legią mistrzostwo Polski. Oprócz tego piłkarz posiada na koncie również puchar Polski, który rok wcześniej wywalczył z krakowskim zespołem.

Więcej o: