Legia podała ceny biletów na pożegnanie Boruca. "Zdumienie i poczucie żenady"

Legia Warszawa podała informację o cenach biletów na mecz z Celtikiem Glasgow. Ich wysokość oburzyła kibiców, a głos w sprawie zabrał sam Artur Boruc, dla którego to spotkanie będzie pożegnaniem ze stołecznym klubem. - Zdumienie i poczucie żenady - przekazał za pośrednictwem Instagrama.

Artur Boruc zagrał ostatni oficjalny mecz w barwach Legii Warszawa w połowie lutego tego roku, kiedy to dostał czerwoną kartkę w meczu z Wartą Poznań (0:1). Po tym spotkaniu Komisja Ligi nałożyła karę w wysokości 25 tysięcy złotych, której nie chciał uiścić zarówno Boruc, jak i sama Legia. Artur Boruc tym samym nie został pożegnany w meczu z Cracovią przez klub, a przez kibiców, którzy wręczyli mu pamiątkową szablę.

Zobacz wideo Tymoteusz Puchacz wyjaśnia hejterów. "Jest coraz gorzej"

Legia Warszawa pożegna Artura Boruca wyjątkowym meczem z Celtikiem Glasgow, zaplanowanym na 20 lipca. Wcześniej Onet informował, że Legia chciała zatrzymać Artura Boruca w klubie i proponowała mu rolę skauta, ale ostatecznie były reprezentant Polski z niej nie skorzystał. Dlaczego Boruc w ogóle zdecydował się opuścić Legię? - Mam być szczery? To było zderzenie z naszą polską rzeczywistością i tym, co się dzieje w polskiej piłce, w której nie jest jeszcze tak różowo, jak mogłoby się wydawać. Polska liga jest piękną bańką - stwierdził.

Kuriozalne zachowanie Legii Warszawa ws. pożegnalnego meczu Artura Boruca

Legia Warszawa podała informację dotyczącą cen biletów na spotkanie Legii z Celtikiem. Za najtańsze bilety kibice będą musieli zapłacić aż 60 złotych, z kolei za najdroższe, na wysokości linii środkowej boiska, kosztują aż 130 złotych. Karnetowicze mogą liczyć na zniżkę w wysokości 30 proc., co zdaniem wielu i tak nie zmienia całej sytuacji.

W końcu głos w całej sprawie zabrał sam Artur Boruc, udostępniając na Instagramie post grupy kibiców "Nieznani Sprawcy", odnoszący się właśnie do cen biletów. - Zdumienie i poczucie żenady... Polska - napisał Artur Boruc na Stories.

Artur BorucArtur Boruc screen Instagram

Artur Boruc wrócił do Legii Warszawa w sierpniu 2020 roku po tym, jak wygasł jego kontrakt z Bournemouth. 42-latek zagrał w 22 meczach w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach, w których zanotował sześć czystych kont.

Więcej o: