"Szczyt pokojowy" między Lewandowskim i Bayernem. Specjalny przylot ma Majorkę

W zeszłą środę miało dojść do "szczytu pokojowego" między Robertem Lewandowskim, Pinim Zahavim i Hasanem Salihamidziciem, który specjalnie przyleciał na Majorkę. Zdaniem "Bilda" sprawa nie została jednak rozwiązana.

Jak informuje niemieckie "Sky Sports", ostatnio doszło do spotkania dyrektora sportowego Bayernu Monachium Hasana Salihamidzicia z przebywającym na urlopie Robertem Lewandowskim, a także z jego menadżerem Pinim Zahavim. Bayern Monachium chciał uspokoić zamieszanie transferowe z udziałem polskiego napastnika.

Zobacz wideo Rozwód Lewandowskiego z Bayernem? "Można to było zrobić z większą klasą"

Szczyt pokojowy z Lewandowskim

"Bild" informuje, że do spotkania stron miało dojść w zeszłą środę na Majorce. Spotkanie nazywany przez niemieckie media "szczytem pokojowym" nie miało jednak na celu jedynie wygaszenie zaognionego sporu, ale także władze Bayernu chciały nakłonić Roberta Lewandowskiego do pozostania w klubie. Wysiłki 45-letniego dyrektora sportowego miały pójść jednak na marne, bo zdaniem mediów Lewandowski kategorycznie odmówił pozostania w klubie i jego jedynym celem jest transfer do Barcelony.

Zdaniem Sky Sports Lewandowski miał już ustalić warunki indywidualnej umowy z Barceloną i czeka tylko na porozumienie obu klubów. FC Barcelona jest z kolei zdeterminowana, by pozyskać Roberta Lewandowskiego. Jak donosi hiszpański "Sport", Katalończycy przygotowują trzecią ofertę. Zdaniem dziennikarzy ta powinna w końcu usatysfakcjonować Bawarczyków. Do negocjacji pomiędzy klubami ma dojść jeszcze w tym tygodniu.

Więcej o: