Lech Poznań wypożycza piłkarza do rywala z ekstraklasy. Już nie awaryjnie

Choć Lech Poznań chwilowo pozostaje bez trenera, to władze klubu nie próżnują i porządkują kadrę. Jednym z zawodników, który opuścił "Kolejorza", jest 22-letni bramkarz Bartosz Mrozek.

Bartosz Mrozek przez kolejny sezon będzie grał w Stali Mielec. Nie będzie to pierwsza przygoda 22-latka z mieleckim klubem. Pod koniec minionych rozgrywek został on bowiem awaryjnie wypożyczony z Lecha do Stali. Teraz kluby porozumiały się, aby bramkarz występował w Mielcu jeszcze przez rok.

Zobacz wideo Wypowiedź Kamila Glika po meczu z Holandią. "Poświęciłem nawet Serie A, żeby pojechać na mundial"

Bramkarz Lecha Poznań był awaryjnie wypożyczony. Zostanie w Stali Mielec na dłużej

W środę Lech poinformował, że Bartosz Mrozek przedłużył kontrakt z klubem do końca czerwca 2024 roku i jednocześnie został ponownie wypożyczony do Mielca. 22-latek wystąpił w barwach Stali w dwóch ostatnich meczach minionego sezonu przeciwko Śląskowi Wrocław oraz Wiśle Płock.

- Bartosz Mrozek najbliższy sezon spędzi w Stali Mielec. 22-letni bramkarz przedłużył kontrakt z Lechem Poznań do 30 czerwca 2024 roku i został na rok wypożyczony do zespołu występującego w PKO BP Ekstraklasie. Mroziu, powodzenia! - czytamy na Twitterze Mistrza Polski.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl

Po podpisaniu umowy ze Stalą Mrozek wypowiedział się przed kamerami klubowej telewizji. Piłkarz nie krył zadowolenia z powrotu na Podkarpacie. - Cieszę się, że tu wróciłem i będę mógł przed wami grać. Spełniłem swoje marzenie o występie w Ekstraklasie i mam nadzieję, że ten licznik nie zatrzyma się na dwóch meczach - powiedział 22-letni bramkarz.

W minionym sezonie oprócz dwóch występów w najwyższej klasie rozgrywkowej bramkarz zanotował również mecze w rezerwach Lecha Poznań. Wystąpił w nich 21 razy. Poza tym bronił w dwóch spotkaniach Pucharu Polski.

Więcej o: