Kompromitujące ogłoszenie Stali Mielec. "Absolutna patologia i wstyd"

Stal Mielec w mediach społecznościowych dała ogłoszenie, że poszukuje osób do pracy w klubie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że to praca za darmo. Ogłoszenie szybko spotkało się z falą krytyki.

- Klub FKS Stal Mielec S.A. poszukuje dwóch osób do współpracy, na zasadzie wolontariatu, z perspektywą na pełen etat w przyszłości. Poszukujemy wolontariuszy na stanowiska: - grafik / fotograf, - pracownik administracyjny / pracownik działu marketingu - czytamy na oficjalnej stronie Stali Mielec.

Zobacz wideo

WCup Costa Rica Canada SoccerPiłkarze Kanady odmówili rozegrania meczu. Poszło o wynagrodzenie

"Patologia i wstyd"

Takie ogłoszenie Stali Mielec spotkało się z dużą krytyką w portalach społecznościowych.

- Nie, nie, nie klub z Ekstraklasy nie może odwalać takiej maniany, za darmo to nawet w gębę nie dają. Wstyd. Chłopy zarabiają po kilkanaście koła za kopanie, a nie mają na dwa etaty - napisał sędzia Piotr Wąsowski na Twitterze.

- Absolutna patologia i wstyd dla klubu. Dalej traktujmy tak ludzi mających działać przy social mediach i dla promocji wydarzeń wokół drużyny, to zajedziemy bardzo daleko... Śmiech przez łzy - dodał dziennikarz Wojciech Piela z portalu "Weszło.com".

- Podstawowa zasada funkcjonowania klubu Ekstraklasy: znaleźć kogoś doświadczonego, z konkretnymi umiejętnościami i wiedzą, by pracować za darmo - dodał dziennikarz Michał Zachodny. 

Stal Mielec w ubiegłym sezonie zajęła 14. miejsce w ekstraklasie. Bilans drużyny prowadzonej przez Adama Majewskiego to 9 zwycięstw, 10 remisów i 15 porażek.

Więcej o: