Lukas Podolski zrobił show na trybunach we Wrocławiu [WIDEO]

"My jesteśmy chłopcy z Zabrza..." - śpiewał Lukas Podolski na trybunach stadionu we Wrocławiu w czasie meczu jego Górnika ze Śląskiem. Napastnik nie mógł zagrać w tym spotkaniu z powodu pauzy za żółte kartki, więc postanowił jechać na nie z kibicami. I nie oszczędzał się w dopingowaniu zespołu.

Lukas Podolski od lat głośno mówi o tym, że jest wielkim kibicem Górnika Zabrze. W sobotę jego zespół grał ze Śląskiem Wrocław (4:3) na wyjeździe w spotkaniu wieńczącym sezon 2021/2021. Podolski nie mógł zagrać w tym spotkaniu z powodu pauzy za żółte kartki, więc zdecydował się wybrać do stolicy Dolnego Śląska w roli kibica.

Zobacz wideo https://trello.com/c/KaPzxKX8/4484-%C5%BCaber-o-linette

Lukas Podolski z kibicami na wyjeździe we Wrocławiu

Napastnik pojechał na to spotkanie pociągiem wraz z setkami kibiców Górnika. Po meczu Podolski zaś opublikował filmik, na którym widać, jak na stadionie we Wrocławiu bardzo angażuje się w dopingowanie zespołu wraz z innymi kibicami. Podolski wraz z kibicami śpiewa przyśpiewka charakterystyczną dla kibiców Górnika: "My jesteśmy chłopcy z Zabrza...". 

Zachowanie Podolskie zyskało uznanie kibiców. "Ty Poldi jesteś nieprawdopodobnie autentyczny. Zyskałeś tu nad Wisłą ogromny szacunek", "Zawsze wydawał się być bardzo sympatycznym kolesiem, ale od wczoraj sympatomierz wywala poza skalę. Niemieckie wzorce :)" - czytamy na Twitterze. 

Reprezentacja Polski U-17 zremisowała 1:1 z Bułgarią i odpadłą z mistrzostw Europy.Polscy piłkarze znowu stracili ważnego gola w doliczonym czasie gry na Euro U-17

W tym tygodniu Łukasz Podolski przedłużył kontrakt o rok z Górnikiem Zabrze, czym uciął trwające kilka tygodni spekulacje na temat swojej przyszłości. Przez długi czas wydawało się, że napastnik odejdzie z klubem z powodu zbyt małej ambicji władz Górnika. Lukas Podolski wystąpił w tym sezonie w 27 meczach ekstraklasy, w których zdobył 9 bramek i zanotował 4 asysty. 

Więcej o: