Mocne reakcje na przemowę Błaszczykowskiego. "Pokazówka"

"Wyszedł, powiedział parę populizmów i za to szacunek? Myślę, że znajdą się w jego życiu momenty, którymi sobie na ten szacunek zapracował dużo bardziej" - to tylko jedna z opinii kibiców Wisły Kraków, którzy na Twitterze skomentowali przedmeczową przemowę Jakuba Błaszczykowskiego. Fani Wisły są podzieleni w ocenie słów współwłaściciela i piłkarza klubu.

Wisła Kraków nie zdołała się utrzymać i już w poprzedniej kolejce straciła szansę na grę w Ekstraklasie w przyszłym sezonie. Jako pierwszy za pośrednictwem mediów społecznościowych głos zabrał jeden z właścicieli klubu Jarosław Królewski, który zdecydował się przeprosić kibiców. 

Zobacz wideo Wisła Kraków na spadku straciła nawet 20 mln złotych. Może ją czekać krach

Jerzy BrzęczekMedia: Wisła Kraków podjęła decyzję ws. Jerzego Brzęczka. Zostaje

Jakub Błaszczykowski przemówił przed ostatnim meczem Wisły. Oto reakcja internautów

Wisła w ostatniej kolejce zmierzyła się natomiast z Wartą Poznań i starcie zakończyło się porażką "Białej Gwiazdy" 0:1. Przed meczem do kibiców przemówił Jakub Błaszczykowski - obecny piłkarz i współwłaściciel klubu: - Jest mi z tym cholernie ciężko, ale zrobię wszystko, by Wisła wróciła tu, gdzie jest jej miejsce. Wiem, że to nie brzmi teraz dobrze, ale zdaje sobie doskonale sprawę, że zajeb... - stwierdził były reprezentant Polski.

Jego wypowiedź wywołała różne odczucia wśród komentujących ją za pośrednictwem Twittera kibiców Wisły Kraków. Niektórzy zwracali uwagę, że warto docenić gest zawodnika, inni zarzucali natomiast, że była ona sztuczna: "Bardzo Kubę lubię, szanuję jako piłkarza. Jestem wdzięczny za akcję ratunkową. Natomiast Kuba właściciel po tygodniu ciszy wychodzi i stwierdza fakt, wzmacnia to przekleństwem i teraz "ma jaja", "klask, klask", "szacunek" - napisał użytkownik Rafał Juszczyk. 

- Pokazówka. Próbowanie ratowanie sytuacji na meczu, aby nie było podobnej sytuacji jak kilka lat temu w Lechu z "mamy k… dosyć" - odpisał inny kibic. W

śród innych zarzutów na wypowiedź Błaszczykowskiego, kibice wskazują, że właściciele Wisły próbują zrobić wokół klubu "oblężoną twierdzę", podczas gdy problemy wynikają ze złego zarządzania: - Kuba Błaszczykowski circle: 1) doprowadzić do problemów, 2) zbudować oblężoną twierdze i zwalić winę na kogoś, 3) na koniec bohatersko wziąć na plecy krzyż. Euro 2012, konflikt z Lewym, Wisła - napisał użytkownik Rado Jaczminski. 

"Wyszedł, powiedział parę populizmów i za to szacunek? Myślę, że znajdą się w jego życiu momenty, którymi sobie na ten szacunek zapracował dużo bardziej. Tego tutaj nie kupuję" - skomentował słowa Błaszczykowskiego inny użytkownik. 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Lech wygrał derby Poznania z Wartą.Warta Poznań może zmienić właściciela już latem

Wisłę w przyszłym sezonie czeka proces odbudowy klubu i próby awansu do Ekstraklasy. W minionym komunikacie klubu, działacze ekipy z Krakowa przekazali, że więcej informacji o przyszłości drużyny podadzą przed rozpoczęciem przygotowań do nowego sezonu, które zaplanowano na 13 czerwca 2022 roku.

Więcej o: