Dostał groźby po meczu z Wisłą. "Pisali do mojej dziewczyny"

Karol Angielski w rozmowie z portalem Weszlo.com przyznał, że po strzeleniu hat-tricka, który wyrzucił Wisłę Kraków z Ekstraklasy, otrzymał wiele nieprzyjemnych wiadomości. - Pisali do mnie i do mojej dziewczyny, straszyli, życzyli jak najgorzej - powiedział napastnik Radomiaka Radom.

Radomiak Radom pokonał w niedzielę Wisłę Kraków 4:2 i tym samym przypieczętował jej spadek z Ekstraklasy do pierwszej ligi. Krakowianie prowadzili już 2:0 jednak roztrwonili przewagę. Drużynę prowadzoną przez Jerzego Brzęczka pogrążył Karol Angielski. 26-latek zdobył hat-tricka, który odwrócił losy meczu

Zobacz wideo Wisła Kraków na spadku straciła nawet 20 mln złotych. Może ją czekać krach

Angielski dostał pogróżki po meczu z Wisłą. "Straszyli, życzyli jak najgorzej"

Bohater Radomiaka kilka dni po tym meczu udzielił wywiadu dla portalu Weszlo.com. Dziennikarz Przemysław Michalak spytał piłkarza, czy dostał nieprzyjemne wiadomości od kibiców Wisły. Angielski przyznał, że faktycznie takie się pojawiły. 

- Jeśli już, to bardziej od ludzi, którym przez Radomiaka nie weszły kupony u bukmacherów. Pisali do mnie i do mojej dziewczyny, straszyli, życzyli jak najgorzej. Cóż, piłka piłką, ale jakiś dystans i rozgraniczenie z życiem prywatnym trzeba mieć. Trzeba być przygotowanym na wszystko. Nie zamartwiałem się takimi komentarzami, tylko raczej z nich śmiałem, a po przeczytaniu natychmiast o nich zapominałem - powiedział zawodnik. 

Karol Angielski zdecydowanie bardziej skupia się na dobrych wspomnieniach z niedzielnego meczu. Hat-trick przeciwko Wiśle Kraków był jego pierwszym w karierze ligowej. - Super uczucie. Mogłem zabrać do rodzinnego domu piłkę z autografami wszystkich kolegów. Zostanie pamiątka na całe życie. Mam nadzieję, że jeszcze kilka takich piłek kiedyś zgarnę - podsumował. 

Piłkarz Radomiaka Radom to jeden z najskuteczniejszych graczy Ekstraklasy w tym sezonie. Karol Angielski rozegrał 34 spotkania, w których strzelił 17 goli. Zaliczył też jedną asystę. Jego drużyna zajmuje wysokie, szóste miejsce w tabeli.

Więcej o: