Pacific Media Group może zainwestować w Lechię Gdańsk

Podczas sobotniego meczu Lechii Gdańsk z Wartą Poznań na trybunach pojawił się ciekawy gość. Jak podaje Interia, spotkanie wraz z działaczami obejrzał Paul Conway, założyciel grupy inwestycyjnej Pacific Media Group.

W sobotę wieczorem w 30. kolejce ekstraklasy Lechia Gdańsk podejmowała Wartę Poznań na własnym stadionie. Gospodarze wygrali 2:0, a spotkanie było wyjątkowe dla Flavio Paixao. Napastnik zdobył w tym meczu dwie bramki i jako pierwszy obcokrajowiec w Ekstraklasie wszedł do "klubu 100". 

Zobacz wideo Polski pięściarz opowiada o walce z Whytem i sparingach z Furym. "Bawił się ze mną"

Ciekawy gość na trybunach w Gdańsku. Nowy inwestor przejmie Lechię? 

Na trybunach gdańskiego stadionu zauważony został ciekawy gość. Jak podaje Interia, mecz z Wartą oglądał Paul Conway, założyciel Pacific Media Group. Grupa inwestycyjna jest właścicielem takich drużyn jak FC Thun, KV Oostende, Esbjerg FB, Nancy, Den Bosch i Barnsley. Ostatnio PMG zainwestowali także w FC Kaiserslautern, zasłużony niemiecki klub, który aktualnie gra w III lidze

Trener Pogoni Szczecin Kosta RunjaićKosta Runjaić tłumaczy odejście z Pogoni. Wskazuje na działania klubu

Obecność Conwaya na meczu nie była przypadkowa. Można zakładać, że firma planuje zainwestować w klub z Gdańska. Założyciel Pacific Media Group obejrzał spotkanie wraz z Adamem Mandziarą, przewodniczącym Rady Nadzorczej Lechii. 

Nowy inwestor byłby dla Lechii bardzo ważnym krokiem ku ustabilizowaniu sytuacji w klubie. W ostatnich latach klub z Gdańska borykał się z problemami finansowymi. Komisja Ligi dwukrotnie odejmowała Lechii punkty za niespłacone zobowiązania, a Rafał Wolski i Sławomir Peszko rozwiązywali kontrakty z winy klubu. 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Lechia Gdańsk dobrze spisuje się w obecnym sezonie. Zespół prowadzony przez Tomasza Kaczmarka zajmuje czwarte miejsce w tabeli i jest na najlepszej drodze do awansu do europejskich pucharów. 

APTOPIX France Soccer League OneNeymar ma wiadomość do kibiców PSG: Zmęczycie się gwizdaniem. Jeszcze trzy lata

Więcej o: