O Lechu Poznań rozpisują się media na całym świecie. "To nie jest normalne"

Lech Poznań przed tygodniem świętował stulecie istnienia klubu. Z tej okazji kibice "Kolejorza" przygotowali efektowną oprawę, o której piszą media na całym świecie. Nagranie ze stadionu robi prawdziwą furorę.

Lech Poznań przed tygodniem świętował stulecie swojego istnienia. Przy okazji meczu Ekstraklasy z Jagiellonią Białystok na stadionie przy ul. Bułgarskiej nie zabrakło znakomitych gości. Obecny był m.in. selekcjoner reprezentacji Polski Czesław Michniewicz. Specjalne wideo z życzeniami dla klubu nagrał też jego były piłkarz, a dziś gwiazda Bayernu Monachium, czyli Robert Lewandowski

Zobacz wideo Długa lista problemów Michniewicza. "Będziemy obserwować go z drżącym sercem"

Niesamowite nagranie oprawy z meczu Lecha hitem internetu. Rozpisują się o nim media na całym świecie

Święto klubu przebiegło w fantastycznej atmosferze, o co zadbali piłkarze, wygrywając z Jagiellonią 3:0. Swoje zrobili także kibice. Licznie przybyli oni na stadion i przez cały mecz dopingowali swoją drużynę. Zaprezentowali także efektowną oprawę, o której mówi się teraz na całym świecie. 

Trener Rosjan zapytany o marzenia. Tej odpowiedzi nikt się nie spodziewałTrener Rosjan zapytany o marzenia. Tej odpowiedzi nikt się nie spodziewał

Fani "Kolejorza" w pewnym momencie odpali race. Moment ten uwieczniono na nagraniu rejestrowanym z krążącego nad stadionem drona. Efekt jest niezwykle efektowny, co doceniły sportowe media na całym świecie. 

"To nie jest normalne. Dron na stadionie Lecha Poznań pokazuje fantastyczną atmosferę" - czytamy na łamach holenderskiego portalu voetbalprimeur.nl. "Pokazy z racami, które wizualnie zachwycą wielu fanów piłki nożnej, co chwilę nagrywał dron" - pisze natomiast turecki portal onedio.com. 

Nagranie ze stadionu Lecha Poznań w swoich mediach społecznościowych udostępniły także ESPN, czy "L'Equipe". Na facebooku francuskiego dziennika wideo odtworzono ponad 300 tysięcy razy. Na Twitterze ESPN natomiast nagranie obejrzano już blisko 200 tys. razy. 

Lech Poznań po 26 kolejkach Ekstraklasy zajmuje trzecie miejsce w tabeli i zachowuje szanse na mistrzowski tytuł. Podopieczni trenera Macieja Skorży tracą tylko punkt do aktualnego lidera, czyli Pogoni Szczecin

Grzegorz Krychowiak w meczu Szkocja - PolskaEkspert przejechał się po Krychowiaku. "On się nie nadaje"

Więcej o: