Pierwszy wpis Cezarego Kucharskiego po wybudzeniu ze śpiączki

Cezary Kucharski, były reprezentant Polski w piłkę nożną, przekazał na Twitterze dobrą wiadomość na temat swojego stanu zdrowia.

Cezary Kucharski trafił do szpitala w połowie lutego. Przyczyną hospitalizacji byłego menedżera Roberta Lewandowskiego były bardzo poważne problemy z płucami.

Zobacz wideo Właściciel Wisły Kraków wyznaje. "Trzeba było dokonać tego wcześniej"

"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"

Stan Cezarego Kucharskiego był na tyle zły, że musiał on przejść zabieg, po którym został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Tydzień temu wreszcie zaczęły się pojawiać dobre informacje o stanie zdrowia Kucharskiego. - Czarek został wybudzony. Wyniki badań są dobre, jest teraz w fazie przygotowań do samodzielnego oddychania. Wszystko zmierza w dobrą stronę i będzie tylko lepiej, ale przed nim jeszcze długa rehabilitacja - powiedział Roman Kosecki, były reprezentant Polski i przyjaciel Kucharskiego.

Teraz głos zabrał sam Cezary Kucharski. - Jest ciężko, ale dopóki walczysz jesteś zwycięzcą - napisał na swoim profilu na Twitterze. To jego pierwszy wpis po wybudzeniu ze śpiączki.

Oczywiście natychmiast dostał mnóstwo komentarzy ze wsparciem i życzeniem szybkiego powrotu do zdrowia.

Cezary Kucharski, wychowanek Orląt Łuków, na przełomie wieków reprezentował kilka polskich klubów, na czele z Legią Warszawa, z którą dwukrotnie zdobył mistrzostwo Polski i wystąpił w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Grał także w Szwajcarii, Hiszpanii i Grecji. 17 razy reprezentował reprezentację Polski. Zagrał m.in. na mistrzostwach świata z Japonii i Korei w 2002 roku.

Więcej o:
Copyright © Agora SA