Pierwszy wpis Cezarego Kucharskiego po wybudzeniu ze śpiączki

Cezary Kucharski, były reprezentant Polski w piłkę nożną, przekazał na Twitterze dobrą wiadomość na temat swojego stanu zdrowia.

Cezary Kucharski trafił do szpitala w połowie lutego. Przyczyną hospitalizacji byłego menedżera Roberta Lewandowskiego były bardzo poważne problemy z płucami.

Zobacz wideo Właściciel Wisły Kraków wyznaje. "Trzeba było dokonać tego wcześniej"

Szef sędziów PZPN wymownie o skandalu w Krakowie. Szef sędziów PZPN wymownie o skandalu w Krakowie. "Taka jest moja ocena"

"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"

Stan Cezarego Kucharskiego był na tyle zły, że musiał on przejść zabieg, po którym został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Tydzień temu wreszcie zaczęły się pojawiać dobre informacje o stanie zdrowia Kucharskiego. - Czarek został wybudzony. Wyniki badań są dobre, jest teraz w fazie przygotowań do samodzielnego oddychania. Wszystko zmierza w dobrą stronę i będzie tylko lepiej, ale przed nim jeszcze długa rehabilitacja - powiedział Roman Kosecki, były reprezentant Polski i przyjaciel Kucharskiego.

Teraz głos zabrał sam Cezary Kucharski. - Jest ciężko, ale dopóki walczysz jesteś zwycięzcą - napisał na swoim profilu na Twitterze. To jego pierwszy wpis po wybudzeniu ze śpiączki.

Oczywiście natychmiast dostał mnóstwo komentarzy ze wsparciem i życzeniem szybkiego powrotu do zdrowia.

Justin Bieber i Shakira na koszulkach Barcelony. Umowa podpisanaJustin Bieber i Shakira na koszulkach Barcelony. Umowa podpisana

Cezary Kucharski, wychowanek Orląt Łuków, na przełomie wieków reprezentował kilka polskich klubów, na czele z Legią Warszawa, z którą dwukrotnie zdobył mistrzostwo Polski i wystąpił w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Grał także w Szwajcarii, Hiszpanii i Grecji. 17 razy reprezentował reprezentację Polski. Zagrał m.in. na mistrzostwach świata z Japonii i Korei w 2002 roku.

Więcej o: