Piłkarz Legii Warszawa odsunięty od zespołu. Vuković reaguje

Jak informuje portal legionisci.com, jeden z piłkarzy Legii Warszawa został odsunięty od zespołu. Ma to związek z jego "podejściem do obowiązków w ostatnich dniach".

W Legii Warszawa piętrzą się problemy. Zespół po przerwie zimowej całkowicie zawodzi. Co prawda mistrzowie Polski wygrali pierwszy mecz rundy wiosennej z Zagłębiem Lubin 3:1, ale następnie przegrali z Wartą Poznań 0:1 i bezbramkowo zremisowali z ostatnim w tabeli Bruk-Betem. Legia ma jeszcze jeden zaległy mecz, ale na razie zajmuje przedostatnie miejsce.

Zobacz wideo "Jestem przekonany, że Vuković posprząta bałagan w Legii"

Piotr Wlazło i sędziowie meczu Bruk-Bet - Legia Komedia przed meczem Legii. Chciał się przywitać, a Wieteska? Hit [WIDEO]

"Legia Warszawa zmierza prosto do piekła. Widmo prawdziwej kompromitacji, jaką byłby spadek z ekstraklasy, coraz poważniej zagląda piłkarzom w oczy. W stolicy musi zabrzmieć alarm, jeśli Dariusz Mioduski nie chce zapisać się na trwałe w historii klubu" – pisze na Sport.pl Dominik Senkowski.

Więcej treści sportowych znajdziesz również na Gazeta.pl

Jakby tego było mało, Legia ma problemy kadrowe. W następnym meczu z Wisłą Kraków trener Aleksandar Vuković nie będzie mógł skorzystać z kilku piłkarzy. Zawieszony za swoje zachowanie z meczu z Wartą jest Artur Boruc. W całkowicie bez sensowny sposób wykartkował się Rafael Lopes (wszedł na boisko w drugiej połowie meczu w Niecieczy i zdążył zobaczyć dwie żółte kartki). Pauzować będzie musiał również Bartosz Slisz i Mattias Johansson.

Piłkarz Legii podpadł Vukoviciowi. Zagrał razem z rezerwami

Wszystko wskazuje na to, że z Wisłą nie zagra też Ernest Muci. Niektórzy kibice Legii mogli być zdziwieni tym, że Albańczyk nie znalazł się nawet w kadrze na mecz z Bruk-Betem. Zagrał za to w sparingu z Wigrami Suwałki (1:2). Na boisko wyszedł jednak dopiero w drugiej połowie, razem z piłkarzami występującymi w rezerwach.

Erik Exposito (na pierwszym planie) i Robert Pich Nagły zwrot ws. transferu gwiazdy ekstraklasy. A miał być rekord...

Portal legionisci.com donosi, że piłkarz ma problemy, ale nie są to problemy natury zdrowotnej. Według informacji serwisu Muci miał zostać odsunięty od zespołu przez Aleksandara Vukovicia. Miało chodzić o "kwestie sportowe i podejście piłkarz do obowiązków w ostatnich dniach". Muci ostatni raz zagrał w Legii tydzień temu w meczu z Wartą Poznań.

Mecz Legii Warszawa z Wisłą Kraków odbędzie się w piątek, 25 lutego o godzinie 20:30. Specjalny happening na ten mecz szykują kibice Legii Warszawa. Chcą oni symbolicznie pożegnać Dariusza Mioduskiego.

Więcej o: