Trzęsienie ziemi w Legii? Dariusz Mioduski podjął decyzję. "Nie ma tematu"

Marcin Herra zostanie nowym członkiem zarządu Legii Warszawa - informuje portal legia.net. Jednocześnie zdementowane zostały wcześniejsze doniesienia o zmianie na stanowisku prezesa klubu. "Nie ma tematu" - czytamy.

Legia Warszawa w ostatnich tygodniach przechodzi prawdziwe trzęsienie ziemi. Pierwsza drużyna w tym sezonie wpadła w niespotykany dotąd kryzys i zajmuje miejsce w strefie spadkowej ekstraklasy. W związku z tą sytuacją na Łazienkowskiej doszło już do dwóch zmian na stanowisku trenera. Najpierw Czesława Michniewicza zastąpił Marek Gołębiewski, a teraz zespół mistrza Polski prowadzi Aleksandar Vuković.  Z funkcji dyrektora sportowego zwolniony został także Radosław Kucharski, który został zastąpiony przez Jacka Zielińskiego

Zobacz wideo Biznes Lewandowskiego robi piorunujące wrażenie! "Świątynia sportu"

Nowy członek zarządu Legii Warszawa. Nie ma tematu zmiany prezesa

Okazuje się jednak, że to nie koniec zmian w Legii. Dariusz Mioduski wydaje się być w końcu przejęty zaistniałą sytuacją i zdał sobie sprawę, że klub potrzebuje gruntownej przebudowy. W czwartek pojawiły się nawet głosy, że właściciel warszawskiego klubu miałby zrezygnować z funkcji prezesa, ale te doniesienia zostały szybko zdementowane. 

Według portalu Legioniści.com, który informował o zmianie prezesa nowym sternikiem klubu miałby zostać Marcin Herra znany między innymi z pracy w spółce PL.2012, która koordynowała przygotowania do organizacji w Polsce Euro 2012. Oprócz tego działacz był w przeszłości wiceprezesem Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Ostatnio natomiast pełnił funkcję członka zarządu spółki Legia Tenis.

Niedługo później jednak doniesienia te zdementował portal Legia.net, który poinformował, że Herra zostanie tylko nowym członkiem zarządu klubu. Zastąpi w nim Jarosława Jankowskiego, który niedawno zrezygnował ze swojej roli. Będzie on więc czwartą osobą zarządzającą klubem, która przejmie cały pion komercyjny. Oprócz niego w zarządzie zasiadają jeszcze Dariusz Mioduski, Jarosław Jurczak i Tomasz Zahorski. Tematu rezygnacji obecnego prezesa nie ma.

Więcej o:
Copyright © Agora SA