Świetne informacje dla kibiców Legii. Telewizja pokaże najbliższe mecze

Legia Warszawa wyleciała w czwartek 6 stycznia na zgrupowanie do Dubaju przed drugą częścią sezonu Ekstraklasy. W trakcie zgrupowania mistrzowie Polski zagrają trzy sparingi i wszystkie pokaże TVP Sport.

Aleksandar Vuković powołał 35 piłkarzy na zgrupowanie w Dubaju, które odbywa się w dniach 6-22 stycznia. Kilku z zawodników nie przybyło na czas z powodu zakażeń koronawirusem - w tym gronie znalazł się m.in Filip Mladenović, Lirim Kastrati czy Mattias Johannson. Z klubu odchodzą Andre Martins oraz Kacper Kostorz po zgodzie od Aleksandara Vukovicia. Kostorz dołączył do Pogoni Szczecin, a Martins jest blisko porozumienia z Hapoelem Beer Szewa. Na razie jedynym nowym piłkarzem Wojskowych został Patryk Sokołowski.

Zobacz wideo "Wiem, jacy piłkarze zdają egzamin, grając w takich klubach jak Legia". Rozmowa z Mariuszem Piekarskim

TVP Sport wychodzi naprzeciw kibicom Legii Warszawa. Będzie można obejrzeć wszystkie sparingi

TVP Sport poinformowało, że przeprowadzi transmisje ze wszystkich meczów Legii Warszawa w trakcie zimowego zgrupowania w Dubaju. Mistrzów Polski na zgrupowaniu czekają trzy mecze kontrolne, odpowiednio z bułgarskim Botewem Płowdiw (15 stycznia), rosyjskim Krasnodarem (19 stycznia) oraz łotewską Rigą (20 stycznia). Wszystkie mecze Legii rozpoczynać się będą o godzinie 13:00, a retransmisja meczu z Botewem pojawi się na antenie TVP Sport o 23:40 w sobotę 15 stycznia.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Na liście powołanych zawodników znalazł się Mahir Emreli, ale jego obecności w Dubaju nie należy się spodziewać, ponieważ pozwał do sądu Legię Warszawa i domaga się zwrotu zaległości finansowych, które klub rzekomo ma mieć wobec niego. "Są w życiu sytuacje, w których poznajemy, kto jakim jest człowiekiem. Ja wiem, jaki jest Luquinhas, dziś natomiast nie wiem, kim jest Emreli" - powiedział Aleksandar Vuković na łamach "Przeglądu Sportowego".

Po powrocie do Polski Legię czekają dwa mecze sparingowe: 28 stycznia czeka ich mecz z GKS-em Tychy, natomiast dzień później sprawdzą się w spotkaniu z Radomiakiem Radom. Mecze Legii Warszawa na zgrupowaniu w Dubaju można obejrzeć nie tylko w TVP Sport, ale też w aplikacji mobilnej TVP Sport oraz na stronie internetowej sport.tvp.pl. Mistrzowie Polski wrócą do rywalizacji w Ekstraklasie 4 lutego tego roku, kiedy to zagrają na wyjeździe z Zagłębiem Lubin.

Więcej o: