Piłkarz Legii Warszawa skreślony przez Vukovicia blisko nowego klubu

To, że Andre Martins odejdzie z Legii Warszawa, jest niemal pewne. I jak się okazuje, piłkarz skreślony przez Aleksandara Vukovicia, może zmienić klub już w zimowym oknie transferowym.

31-letni Andre Martins nie znalazł się w kadrze na zimowy obóz przygotowawczy w Dubaju i może szukać sobie nowego klubu. Jego kontrakt wygasa 30 czerwca, więc istnieją dwie możliwości: albo odejdzie za darmo po wygaśnięciu umowy, albo zmieni klub jeszcze zimą. Dla Legii Warszawa lepsze byłoby to drugie rozwiązanie, nie musiałaby już utrzymywać Portugalczyka. I jak się okazuje, z pomocą może przyjść izraelski klub.

Zobacz wideo "Bardzo duże, poważne kwoty". Kulesza mówi, co grozi Sousie [SPORT.PL LIVE]

Martins przechodzi z Legii do Hapoelu Beer Szewy

Tamtejszy portal sport1.maariv.co.il informuje, że Martins prawdopodobnie zostanie piłkarzem Hapoelu Beer Szewy. Ma dołączyć do nowego klubu już w przyszłym tygodniu - pierwotnie Izraelczycy chcieli go pozyskać za darmo, czyli dopiero po zakończeniu sezonu. W Beer Szewie Martins spotka Łukasza Bortnika, który jest trenerem przygotowania fizycznego i w latach 2019-2021 pracował w Legii Warszawa.

W tym sezonie Andre Martins rozegrał 26 meczów we wszystkich rozgrywkach. Łącznie zagrał w 128 meczach mistrzów Polski (dwa gole i sześć asyst), zdobywając dwa mistrzostwa Polski w ciągu 3,5 roku. W przeszłości grał w takich klubach jak Sporting, Belenenses czy Olympiakos. Hapoel Beer Szewa walczy o mistrzostwo Izraela - po 16 z 26 kolejek ma 40 pkt i wyprzedza o dwa punkty Maccabi Hajfę.

Więcej o:
Copyright © Agora SA