Vuković skreślił jednego z bardziej znanych piłkarzy Legii. Może sobie szukać nowego klubu

Legia Warszawa rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2021/2022 pod wodzą Aleksandara Vukovicia. Według najnowszych doniesień portalu Legia.net trener mistrzów Polski podjął już pierwszą zaskakującą decyzję. Serb zdecydował się odsunąć od kadry Andre Martinsa.

Piłkarze Legii Warszawa pojawili się w środowy poranek w centrum treningowym w Książenicach, gdzie rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej. Oficjalnie rozpoczęła się więc misja ratowania sezonu, ponieważ obecnie sytuacja drużyny ze stolicy jest fatalna. Na półmetku rozgrywek mistrzowie Polski zajmują dopiero 17. miejsce w tabeli i w oczy zagląda im widmo spadku. 

Zobacz wideo "Bardzo duże, poważne kwoty". Kulesza mówi, co grozi Sousie [SPORT.PL LIVE]

Vuković niespodziewanie skreślił piłkarza. Może szukać sobie nowego klubu

Wraz z pierwszym spotkaniem z zawodnikami po świątecznych urlopach pojawiły się również trudne decyzje. Jak się okazuje, jego pierwszy krok jest dość zaskakujący. Według doniesień portalu Legia.net w kadrze na rundę wiosenną sezonu 2021/2022 zabraknie Andre Martinsa. Portugalczyk odbył już szczerą rozmowę z Aleksandarem Vukoviciem, podczas której ten przekazał mu przykre informacje. Pomocnik usłyszał, że nie będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu na najbliższe mecze i może sobie szukać nowego klubu.

Jorge Luis Pinto Kolejny trener chce przejąć biało-czerwonych. Odniósł duży sukces na mundialu

Z tego powodu Legia dopina właśnie transfer Patryka Sokołowskiego, który z końcem 2021 roku rozstał się z Piastem Gliwice. Podpisanie kontraktu z Polakiem ma nastąpić w ciągu kilku najbliższych dni.

25-letni piłkarz nie żyje. Doznał ataku serca na treningu Tragedia podczas treningu. Marcos Menaldo nie żyje. Miał zaledwie 25 lat

Andre Martins trafił do Legii w 2018 roku z Olympiakosu Pireus. Od tamtej pory rozegrał w drużynie z Warszawy 128 spotkań, w których zdobył dwie bramki i zaliczył sześć asyst. Jego obecna umowa wygasa wraz z końcem sezonu i wiadomo już, że nie zostanie przedłużona. 

Więcej o: