Były kapitan Arki Gdynia Krzysztof S. zatrzymany! Grozi mu nawet 25 lat więzienia

Krzysztof S., były kapitan i trener Arki Gdynia, został zatrzymany. Grozi mu 25 lat więzienia - poinformował serwis meczyki.pl.

Trwa śledztwo ws. grupy przestępczej zajmującej się wyłudzeniami podatku VAT i wystawianiem fałszywych faktur. Krzysztofowi S. grozi do 25 lat pozbawienia wolności. - Według naszej wiedzy śledztwo dotyczy zorganizowanej grupy przestępczej, która miała zajmować się wystawianiem poświadczających nieprawdę, nierzetelnych faktur i wprowadzeniem ich do obrotu. W ten sposób, według śledczych z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą, między innymi Krzysztof S. miał uzyskiwać korzyści majątkowe - czytamy w serwisie meczyki.pl. Niewykluczone, że w kolejnych dniach usłyszymy o kolejnych zatrzymaniach.

Zobacz wideo Rewolucyjna zmiana w skokach. Ta nowinka zmienia skoki!

Komisja Ligi była bezwzględna. Radomiak surowo ukarany po meczu z LechemKomisja Ligi była bezwzględna. Radomiak surowo ukarany po meczu z Lechem

Warto pamiętać, że Krzysztof S., został skazany za korupcję z sezonu 2004/05.  Łącznie w barwach Arki rozegrał 265 spotkań, przyczyniając się do awansów do ekstraklasy oraz zdobycia Pucharu Polski i Superpucharu. Po zakończeniu kariery piłkarskiej rozpoczął pracę szkoleniowca. W roli asystenta pomógł utrzymać się Wiśle Płock w ekstraklasie, a następnie współpracował w Arce z trenerem Aleksandrem Rogiciem na stanowisku asystenta trenera I drużyny. Jako piłkarz grał także w m.in. Olimpii Elbląg i Warty Poznań.

W 2013 roku kibice Legii Warszawa pd zdobyciu mistrzostwa Polski urządzili bijatykę z policjąNiemcy są zszokowani atakiem na piłkarzy Legii. "Panuje chaos"

Po 20 kolejkach pierwszej ligi, czyli zaplecza ekstraklasy, Arka Gdynia zajmuje siódme miejsce i traci jeden punkt do miejsca gwarantującego baraże.

Więcej o: