Reprezentant Polski ujawnia wielki transfer Kozłowskiego. "Dogadał się z top-klubem"

- Podobno Kacper dogadał się już z jakimś top-klubem z Anglii, gdzie ma przejść po sezonie - ujawnił Maciej Rybus na antenie stacji radiowej Weszlo FM, odnosząc się do przyszłości pomocnika Pogoni Szczecin, Kacpra Kozłowskiego.

Kacper Kozłowski jest jednym z największych talentów, który gra obecnie w ekstraklasie. Młody piłkarz Pogoni Szczecin pokazuje się ze świetnej strony w krajowych rozgrywkach i w nagrodę Paulo Sousa powołał go do reprezentacji Polski i zabrał na Euro 2020.

Zobacz wideo To szaleństwo! Kacper Kozłowski na celowniku gigantów

Kolejna asysta Przemysława FrankowskiegoReprezentant Polski się nie zatrzymuje. Kolejny świetny mecz. "Śmierdzi piłką"

Według portalu Transfermarkt.de Kozłowski jest obecnie najdroższym piłkarzem ekstraklasy. Niemiecki serwis wycenia go na 8 milionów euro. - Patrząc na to, jak się porusza, jak wygląda i jak się zachowuje, ma zdecydowanie więcej lat niż wskazuje paszport. Ma talent. To widać. Jeśli wszystko będzie robił z głową, czeka go świetlana przyszłość - mówił niedawno o Kozłowskim podczas ostatniego zgrupowania Robert Lewandowski.

Rybus ujawnił kierunek transferowy Kacpra Kozłowskiego? "Dogadał się już z jakimś top-klubem z Anglii"

Nic dziwnego zatem, że Kozłowski wzbudza zainteresowanie różnych europejskich klubów. Wygląda na to, że sezon 2021/22 będzie ostatnim dla środkowego pomocnika w ekstraklasie. Najnowsze informacje na temat przyszłości 18-latka przekazał piłkarz reprezentacji Polski i Lokomotiwu Moskwa, Maciej Rybus w wywiadzie na antenie stacji radiowej Weszło FM.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

- Zmieniła się cała struktura wewnątrz Lokomotiwu, wielu pracowników pochodzi z Niemiec, ściągnął ich tu właśnie Rangnick. Analityków, skautów, trenerów do akademii. Jego skauci nawet sondowali możliwość wykupienia Kacpra Kozłowskiego z Pogoni Szczecin, pytali mnie o niego - ujawnił Rybus.

- I chcieli dać naprawdę dobre pieniądze, bo dziesięć milionów euro, ale podobno Kacper dogadał się już z jakimś top-klubem z Anglii, gdzie ma przejść po sezonie - zakończył piłkarz Lokomotiwu.

Robert LewandowskiLewandowski dostał informację od "France Football". Niemcy już wiedzą

Aktualny kontrakt Kozłowskiego z klubem obowiązuje do końca czerwca 2023 roku. - Kozłowski jest wielkim talentem. Myślę, że liga włoska byłaby dla niego optymalnym rozwiązaniem, nawet jeżeli miałaby być tylko przystankiem przed przeprowadzką do jeszcze większego klubu - chwalił Kozłowskiego w rozmowie z TVP Sport znany włoski dziennikarz Gianluca Di Marzio.

W obecnym sezonie Kozłowski zagrał w barwach Pogoni Szczecin w 16 meczach we wszystkich rozgrywkach i strzelił w nich trzy gole oraz zanotował trzy asysty.

Więcej o: