Menedżer Teodorczyka krótko o powrocie do ekstraklasy. Jest komentarz

Włoskie media twierdzą, że Łukasz Teodorczyk może trafić do Jagiellonii. Według naszych informacji, nie ma jednak tematu przenosin napastnika do Białegostoku.

Według portalu torinogranata.it, Łukaszem Teodorczykiem interesują się kluby z Serie B i z Belgii, ale najbardziej prawdopodobny jest jego transfer do Jagiellonii. Postanowiliśmy więc sprawdzić, czy temat powrotu do Białegostoku faktycznie jest możliwy. - Kompletna bzdura - usłyszał Jakub Seweryn, dziennikarz Sport.pl, od agenta napastnika Udinese, Marcina Kubackiego.

Zobacz wideo Borek: Ktoś próbuje to Lewandowskiemu wmówić. To jest absurd

Teodorczyk wyjechał z Polski w 2014 roku, kiedy odszedł z Lecha Poznań do Dynama Kijów. Łącznie w polskiej lidze - w barwach Kolejorza i Polonii Warszawa - zagrał 81 spotkań, w których zdobył 33 bramki i zanotował 18 asyst. 

Lech PoznanLech Poznań blisko porozumienia z gwiazdą. Ważna informacja dla Skorży

 Po przygodzie w Dynamie Kijów wyjechał do Belgii, gdzie stał się gwiazdą. W barwach Anderlechtu Bruksela został królem strzelców, strzelając 22 gole w sezonie 2016/17. Następny sezon nie był aż tak udany, ale udało mu się zdobyć 10 bramek w 24 meczach i Teodorczyk odszedł z Anderlechtu do Udinese Calcio.

We Włoszech jego kariera wyraźnie wyhamowała. We włoskim zagrał w 32 spotkaniach i zdobył tylko jednego gola w Serie A. W sezonie 2020/21 został wypożyczony do belgijskiego Charleroi, ale tam w 15 meczach nie trafił do siatki. 30-latek liczy więc na to, że odbuduje się w Polsce.

Piłkarze chcieli pożegnać Leo Beenhakkera. Boniek się nie zgodził. 'Mieliście prezesa, który jest najważniejszy'Boniek wbija kij w mrowisko. "No to ile? Pytanie bardzo na czasie"

Teodorczyk grał na mundialu w Rosji

Teodorczyk ma na koncie również występy w reprezentacji Polski. Zaliczył 19 spotkań i strzelił w nich cztery gole. W 2018 roku znalazł się w kadrze na mistrzostwa świata w Rosji. Zagrał 17 minut z Kolumbią i 10 minut z Japonią. Później już nie wystąpił z orłem na piersi.

Więcej o: