Artur Boruc może odejść z Legii Warszawa. Wymowne słowa żony piłkarza

Artur Boruc być może po zakończeniu tego sezonu pożegna się z Legią Warszawa. Żona piłkarza zapowiedziała w mediach społecznościowych wyjazd do Los Angeles.

Przypomnijmy: Artur Boruc ostatnio zmagał się z kontuzją pleców. Po raz ostatni pojawił się na boisku pod koniec września w spotkaniu z Górnikiem Łęczna. W tym sezonie 41-latek rozegrał zaledwie cztery z czternastu meczów ligowych, zaś w Lidze Europy wystąpił tylko ze Spartakiem Moskwa.

Zobacz wideo To może być nowa gwiazda reprezentacji Polski. "Euforia wśród kibiców"

Legenda będzie prowadzić Polaka. Genoa ogłosiła nazwisko nowego treneraAndrij Szewczenko przejął wyśmiewany klub-mem. "Legenda ze skazą"

"Jak Artur skończy kontrakt z Legią"

W tym tygodniu Boruc wrócił do treningów. "Artur Boruc nie tylko wrócił do treningów, ale i sportowej formy. Doświadczony bramkarz Legii bronił podczas gierek w nieprawdopodobnych sytuacjach - akcjach sam na sam, strzałach z dystansu, radził sobie też z dobitkami z bliskich odległości. Przy okazji oddziaływał pozytywnie na kolegów z zespołu. - Panowie gramy z jajami, nie holujemy piłki, oddajemy do kolegi - wykrzykiwał golkiper" - relacjonował portal Legia.net.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Borucowi w czerwcu przyszłego roku kończy się kontrakt z Legią Warszawa. Nie wiadomo, czy prezesi mistrzów Polski zdecydują się na przedłużenie umowy z 41-letnim bramkarzem. Sara Boruc, żona zawodnika w mediach społecznościowych wymownie napisała, że Los Angeles niebawem będzie jej "drugim domem". Potem swoje słowa doprecyzowała, że jak tylko ogarnie to biznesowo, a Artur skończy kontrakt z Legią - czytamy w portalu meczyki.pl.

Poland England WCup 2022 SoccerPrzełom! Polska już wie, co musi zrobić, by być rozstawiona w barażach

Po przerwie na kadry Legię Warszawa czeka wyjazdowy mecz w ekstraklasie z Górnikiem Zabrze (21 listopada, godz. 17.30). Później zespół zmierzy się w czwartek, 25 listopada (godz. 21) na wyjeździe z Leicester w ramach Ligi Europy oraz w Warszawie z Jagiellonią Białystok (28 listopada, godz. 17.30)

Więcej o: