Żenujący transparent na trybunach stadionu Legii. "Śmierdzi i bieda"

Kibice Legii Warszawa w mocno nieelegancki sposób postanowili się zmotywować do wyjazdu na następny mecz ligowy. Fani ze stolicy wywiesili w trakcie spotkania ze Stalą Mielec transparent, na którym obrazili... Zabrze.

Legia Warszawa przechodzi ostatnio bardzo trudne chwile. Drużyna prowadzona przez Marka Gołębiewskiego przegrała w niedzielę ze Stalą Mielec, co było już ich szóstą porażką z rzędu. W ekstraklasie warszawianie zanotowali aż dziewięć porażek w 12 spotkaniach!

Zobacz wideo To może być nowa gwiazda reprezentacji Polski. "Euforia wśród kibiców"

Kibice Legii obrażają Zabrze na transparencie. "Nie chce mi się wierzyć"

Ciężkie chwile przechodzą, więc przede wszystkim kibice Legii, którzy już od bardzo dawna nie byli w takiej sytuacji. Pocieszeniem nie jest już nawet całkiem dobra sytuacja w Lidze Europy. Jednak w momencie, gdy w oczy zagląda im widmo spadku, irytacja staje się coraz większa. 

Wisła Kraków może grubo zarobić na transferze. Wisła Kraków może grubo zarobić na transferze. "Nie będą to małe pieniądze"

Fani ze stolicy udowodnili, że powoli chyba nie wytrzymują ciśnienia, wywieszając skandaliczny transparent w trakcie meczu ze Stalą Mielec. Skierowali oni na nim bardzo obraźliwe słowa w stronę... Zabrza motywując się w ten sposób do wyjazdu na najbliższy mecz ligowy z Górnikiem. "Chociaż w Zabrzu śmierdzi i bieda, za Legią na wyjazd jechać trzeba. 21.11" - takie zdanie widniało na transparencie. 

Trener Stali po meczu z Legią: Drugie zwycięstwo z rzędu na Legii? To nie jest przypadekPiłkarze Legii wypunktowani: "Szkoda słów, co się wyprawia. Niektórzy nie dorośli"

Zdjęcie transparentu wrzucił na Facebooka dziennikarz portalu Interia Paweł Czado, który wyraził swoje oburzenie takimi słowami kibiców Legii. - Nie chce mi się wierzyć, żeby taki transparent zawisł na trybunach Legii podczas ostatniego meczu, to musi być zapewne jakiś fotomontaż - napisał pod zdjęciem. 

Rzeczywiście 21 listopada Legia zmierzy się na wyjeździe z Górnikiem Zabrze. Patrząc na tabele to gospodarze będą faworytem tego spotkania. Podopieczni Jana Urbana zajmują aktualnie 14. miejsce w tabeli podczas gdy mistrzowie Polski są dopiero na 17. pozycji. 

Więcej o: