Podstawowy piłkarz Legii Warszawa kontuzjowany! Przerwa dłuższa niż zakładano

Kolejne problemy Legii Warszawa. Stołeczny klub poinformował, że środkowy obrońca Maik Nawrocki w najbliższych tygodniach nie zagra z powodu uszkodzenia mięśnia dwugłowego uda. 20-latek ma pauzować od czterech do sześciu tygodni.

Maik Nawrocki musiał opuścić plac gry już w pierwszej połowie wyjazdowego meczu z Piastem Gliwice, przegranego przez Legię Warszawa aż 1:4. 20-letni środkowy obrońca mistrzów Polski nabawił się urazu mięśniowego, przez który nie zagra w najbliższych tygodniach.

Dłuższa przerwa Nawrockiego. Od czterech do sześciu tygodni

We wtorek Legia Warszawa poinformowała o tym, jak długa będzie absencja młodzieżowego reprezentanta Polski. Jak się okazuje, nie będzie mógł on grać co najmniej przez miesiąc.

Nowa rola prezesa Legii Warszawa. Dariusz Mioduski w strukturach PZPN-uTyle średnio pracuje trener Legii Warszawa. "Może problem leży gdzie indziej"

"Maik Nawrocki doznał kontuzji podczas niedzielnego meczu 12. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy z Piastem Gliwice. Obrońca nie był w stanie kontynuować gry i w 25. minucie opuścił boisko. Badania wykazały, że Maik Nawrocki doznał uszkodzenia mięśnia dwugłowego uda. Przerwa piłkarza potrwa od czterech do sześciu tygodni" - napisał warszawski klub w oficjalnym komunikacie.

Więcej treści sportowych znajdziecie na Gazeta.pl.

Nawrocki, który przyszedł do Legii Warszawa latem na zasadzie wypożyczenia z Werderu Brema, jest podstawowym obrońcą mistrzów Polski. W tym sezonie rozegrał w barwach Legii już 16 meczów, w których strzelił jednego gola i zaliczył trzy asysty.