Tak Artur Boruc pożegnał Michniewicza. Bardzo wymownie

Czesław Michniewicz w poniedziałek został zwolniony z Legii Warszawa. We wtorek głos zabrał Artur Boruc, który pożegnał byłego już trenera na Instagramie. - Czasami "lepiej być szczęśliwym, niż mieć rację" - napisał w swoim wpisie.

Porażka w Gliwicach z Piastem aż 1:4 wyczerpała limit zaufania do trenera Czesława Michniewicza, który w poniedziałek został oficjalnie zwolniony. Jego następcą został dotychczasowy szkoleniowiec rezerw stołecznego klubu - Marek Gołębiewski.

Zobacz wideo Eric Abidal zabrał przydomek "Galaktyczni" Realowi. Teraz inny zespół składa się z "galaktycznych piłkarzy"

Kilka godzin po ogłoszeniu tej informacji Czesław Michniewicz zamieścił w mediach społecznościowych emocjonalny wpis, w którym pożegnał się ze wszystkimi, którzy pomagali mu na przestrzeni ostatnich miesięcy. "Mamy coś, czego nie zabierze nikt. Jest bardzo wiele osób, którym chciałbym podziękować za możliwość pracy w Legii" - rozpoczął.

Piłkarz Legii uderza w Michniewicza. Piłkarz Legii uderza w Michniewicza. "Szukał kozłów ofiarnych"

Na koniec wpisu były już trener Legii Warszawa zacytował fragment piosenki Dżemu, który często wypowiadał w przypadku różnych wydarzeń. "W życiu piękne są tylko chwile... i dlatego dla nich warto żyć" - zakończył.

Więcej informacji o ekstraklasie przeczytasz na Gazeta.pl

Artur Boruc pożegnał Czesława Michniewicza

We wtorek trenera pożegnał Artur Boruc, który od kilku tygodni leczy kontuzję pleców i nie mógł z tego powodu wystąpić w czterech ostatnich meczach ligowych. - Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia. Trenerze dziękuje! - rozpoczął swój wpis 41-letni bramkarz Legii.

Na tym jednak nie zakończył. - Idąc dalej drogą podręcznika dla akwizytorów zacytuje jeszcze... Czasami „Lepiej być szczęśliwym, niż mieć rację". Pozdrawiam i życzę sukcesów! - zakończył swój wpis Boruc.

 

Czesław Michniewicz, były trener Legii WarszawaLeśnodorski komentuje zwolnienie Michniewicza. "To jest nie do ogarnięcia"

Po rozegraniu dziesięciu spotkań w ekstraklasie sytuacja drużyny w lidze jest wręcz dramatyczna. Przegrała aż siedem z 10 spotkań i w tabeli zajmuje ostatnie bezpieczne 15. miejsce, tuż nad strefą spadkową z dorobkiem zaledwie dziewięciu punktów i traci do lidera, Lecha Poznań, aż 18 punktów.

Więcej o: