Burza w szatni Legii! Czterech piłkarzy odsuniętych od składu

Dzieje się w Legii Warszawa. Czesław Michniewicz zabrał na mecz z Piastem tylko 16 zawodników, a jak donosi portal meczyki.pl, trener odsunął od składu aż czterech zawodników, w tym m.in. Lirima Kastratiego i Mattiasa Johanssona.

Pozycja Czesława Michniewicza w Legii jest bardzo niepewna, choć dotąd wyniki w Europie go broniły. Jest pierwszym trenerem od czasów Besnika Hasiego, który wprowadził Legię do fazy grupowej (sezon 2016/17). Kontrast z wynikami osiąganymi w Europie jednak jest duży, bo mistrz Polski w ekstraklasie przegrał pięć z sześciu ostatnich meczów. Przed tą kolejką Legia zajmowała dopiero 15. miejsce w tabeli i ma tylko dwa punkty przewagi nad Bruk-Betem i Wartą Poznań, które są w strefie spadkowej. Po klęsce z Piastem (1:4) i remisie Warty ta sytuacja jest jeszcze gorsza - Legia ma już tylko punkt przewagi nad strefą spadkową.

Zobacz wideo Włoski dziennikarz chwali trzech piłkarzy Legii. „Podobał mi się już w meczu ze Spartakiem"

Legia Warszawa na mecz z Piastem pojechała w 16-osobowym składzie, z tylko pięcioma zawodnikami na ławce rezerwowych. O tę sytuację zapytany przed meczem został Czesław Michniewicz. - Jest trochę kontuzji, trochę moich wyborów. Milan pojechał ostatnio na puchar w piętnastkę i też pokazał, że można zagrać mecz. 16 zawodników w zupełności powinno wystarczyć - powiedział na antenie Canal+ Sport.

Więcej informacji o ekstraklasie znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Czterech piłkarzy odsuniętych od składu przez Michniewicza

Jak się okazuje, wybory Michniewicza mogą dotyczyć kar dyscyplinarnych w Legii. Jak donosi portal meczyki.pl, Michniewicz odsunął od składu aż czterech piłkarzy z powodów pozasportowych - chodzi o Lirima Kastratiego, Mattiasa Johansona, Lindsaya Rose i Jurgena Celhaki. - Wewnątrz zespołu jest gorąco. Nie wszyscy grają do jednej bramki - mówią źródła cytowane przez portal.

Dariusz Mioduski i Czesław MichniewiczNazywają go "uchem prezesa". Sensacyjny kandydat do zastąpienia Michniewicza

Według informacji portalu Kastrati Johansson i Rose zostali odsunięci od zespołu z powodu szeroko pojętego psucia atmosfery w zespole. Celhaka z kolei odmówił gry w rezerwach Legii, za co spotkała go taka sama kara. Nie wiadomo jednak, jak długo ci piłkarze będą odsunięci od zespołu

Więcej o: