Jerzy Brzęczek może wrócić do pracy! I to w Polsce. Sensacyjna kandydatura

"Przegląd Sportowy" informuje, że Jerzy Brzęczek może wrócić do pracy! A kandydatura byłego selekcjonera reprezentacji Polski jest rozważana w kontekście pracy w Legii Warszawa. Taki ruch Dariusza Mioduskiego byłby prawdziwą sensacją.

Choć Legia Warszawa doskonale sobie radzi w europejskich pucharach, to w lidze zawodzi. Klub zdobył dziewięć punktów w dziewięciu meczach i zajmuje dopiero 15. miejsce w tabeli. Passa fatalnych wyników w lidze sprawiła, że coraz więcej mówi się o zwolnieniu Czesławach Michniewicza, a w mediach ruszyła giełda nazwisk dotyczących tego, kto mógłby go zastąpić. 

Zobacz wideo Michniewcz przegrał walkę o posadę? Decyzja mogła już zapaść [SEKCJA PIŁKARSKA #96]

"PS". Jerzy Brzęczek wśród kandydatów na stanowisko trenera Legii Warszawa

Głównym medialnym kandydatem do zastąpienia aktualnego szkoleniowca Legii wydaje się być Marek Papszun z Rakowa Częstochowa. W jego przypadku jest to jednak niemożliwe do końca tego roku, gdyż jeden trener nie może prowadzić dwóch klubów w rundzie.

Jerzy Brzęczek i Paulo SousaJerzy Brzęczek wbił szpilkę Paulo Sousie. "Nie mógłbym wrócić do kraju"

"Przegląd Sportowy" przekazał, że wśród ewentualnych następów Michniewicza pojawia się nazwisko Jerzego Brzęczka. Były selekcjoner reprezentacji Polski mógłby rozpocząć pracę właściwie od zaraz. Po raz ostatni Brzęczek pracował w ekstraklasie w 2018 roku, kiedy to prowadził Wisłę Płock. W przeszłości były także szkoleniowcem Lechii Gdańsk

Czesław Michniewicz i Ricardo PereiraJednoznacznie o przyszłości Czesława Michniewicza w Legii Warszawa. "To nie kryzys"

Z doniesień Sport.pl dotyczących przyszłości Czesława Michniewicza w klubie wynika, że na razie szkoleniowiec może być spokojny o pozycję. "Pracujemy dalej" - napisał nam prezes Legii Warszawa Dariusz Mioduski. - Widzimy, co się dzieje. Że gramy słabo, i to nie tylko z Lechem, bo od dłuższego czasu. Sytuacja jest dynamiczna, ale nie na tyle, by robić jakieś nerwowe ruchy, czyli zmieniać trenera na trzy dni przed meczem z Napoli - powiedziała w poniedziałek po południu osoba związana z Legią. Więcej na temat sytuacji w zespole mistrzów Polski i o ewentualnej zmianie trenera można przeczyć TUTAJ >>>

Więcej o: