Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE

Tak Kamil Grosicki zdobył pierwszego gola dla Pogoni od 15 lat! Wysoka wygrana [WIDEO]

Kamil Grosicki strzela pierwszego od 15 lat gola dla Pogoni Szczecin. Były reprezentant Polski przełamał się w meczu towarzyskim z Gryfem Kamieniem Pomorskim.

Wysoko, bo aż 11:0 wygrała Pogoń Szczecin w trakcie meczu towarzyskiego z Gryfem Kamień Pomorski. Ekstraklasowa drużyna nie chce przerywać ciągu meczowego, dlatego zdecydowała się na rozegranie sparingu w trakcie przerwy reprezentacyjnej. Spotkanie zostało rozegrane z okazji obchodów 75-lecia klubu z Kamienia Pomorskiego.

Pogoń Szczecin rozgromiła lidera grupy 1 szczecińskiej ligi okręgowej. Grosicki się przełamał

Dominacja Pogoni Szczecin rozpoczęła się już od pierwszych minut, gdy zespół Kosta Runjaica objął prowadzenie po 11 minutach gry. W sumie w pierwszej połowie wpadło osiem goli. Autorem dwóch trafień był Kamil Grosicki. Były reprezentant Polski wpisał się na listę strzelców po raz pierwszy od czasu sensacyjnego powrotu do swojego rodzimego klubu. Pierwszego gola Grosicki strzelił w 33. minucie. Po raz drugi na listę strzelców wpisał się zaledwie cztery minuty później.

Pozostałymi strzelcami w meczu byli: Damian Dąbrowski, Sebastian Kowalczyk, Jean Carlos (dwa razy), Piotr Parzyszek (dwa razy), Michał Kucharczyk oraz Aron Stasiak (dwa razy). Dodajmy, że w drugiej połowie spotkania z Kamieniem Pomorskim na boisku pojawili się piłkarze rezerw Pogoni Szczecin. Na boisku zostali jedynie Mariusz Malec czy Michał Kucharczyk i Kamil Grosicki (obaj do 62. minuty).

Młodzi piłkarze Pogoni Szczecin po triumfie w Centralnej Lidze Juniorów.Kuriozalna kontuzja piłkarza Pogoni Szczecin. Trafił do szpitala na tydzień

14 lat. Tyle czasu kibice Pogoni Szczecin musieli czekać na powrót Kamila Grosickiego. Polski skrzydłowy związał się z klubem do 2023 roku. Jego powrót został ogłoszony pod koniec sierpnia. Grosicki pokazał się kibicom Pogoni Szczecin przed meczem piątej kolejki ekstraklasy, w którym Pogoń grała ze Stalą Mielec.