Kuriozalna kontuzja piłkarza Pogoni Szczecin. Trafił do szpitala na tydzień

16-letni piłkarz Pogoni Szczecin doznał na treningu bardzo nietypowej kontuzji. Musiał na tydzień trafić do szpitala.

Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło na jednym z treningów Pogoni Szczecin. 16-letni zawodnik, który występuje w grupach młodzieżowych doznał kuriozalnej i zupełnie niespotykanej kontuzji.

Zobacz wideo "Wokół kadry Sousy zrobiło się spokojniej. Te mecze trzeba wygrać"

Kolejny gol Polaka w MLSKolejny Polak rozstrzelał się w USA! Cudowne wykończenie [WIDEO]

Kuriozalna kontuzja piłkarza Pogoni

Podczas treningu piłkarzowi pękła guma do rozciągania. Guma niefortunnie uderzyła młodego zawodnika w jądro. - Zdarzenie wyglądało bardzo poważnie i konieczna była hospitalizacja piłkarza w przy ulicy Arkońskiej w Szczecinie - czytamy na stronie Radia Szczecin.

16-letni piłkarz trafił do szpitala w Szczecinie. Spędził tam tydzień. Krzysztof Ufland, rzecznik prasowy Pogoni Szczecin przekazał dobre wieści na temat jego stanu zdrowia. Poinformował, że piłkarz opuścił już szpital, wrócił do domu oraz do treningów. 

Luis Suarez wbił kolejną szpilę Koemanowi. Luis Suarez wbił kolejną szpilę Koemanowi. "Lepszy niż Neymar"

Pogoń Szczecin to trzecia drużyna ekstraklasy ubiegłego sezonu. Właśnie na tej pozycji jest również po dziesięciu kolejkach tego sezonu. Ma tylko dwa punkty straty do lidera - Lecha Poznań. W następnej kolejce Pogoń w niedzielę, 17 października zagra na wyjeździe z Wisłą Płock. Początek meczu o godz. 12.30.

Więcej o: