Polityk PSL zwyzywał klub ekstraklasy i publicznie spalił szalik. Oburzające słowa

Adam Nalewajk, radny Pułtuska z ramienia PSL, spalił publicznie szalik Lecha Poznań. - Jestem dumny, choć dla 90 procent to patologia - stwierdził oddany kibic Legii Warszawa.

"Wolę być wiernym kibicem Legii Warszawa niż radnym" - tak "Pułtuska Gazeta Powiatowa" zatytułowała artykuł o Adamie Nalewajku. To znana postać w Pułtusku. Startował na zawodach strongmanów i był nawet mistrzem świata w wyciskaniu sztangi leżąc federacji WPF w 2016 roku. Można było go także zobaczyć na ekranie kinowym, bo grał w filmie Patryka Vegi "Bad Boy", wcześniej występował też w serialach. A w 2010 zdobył mandat radnego gminy Pułtusk z listy PSL. W wyborach samorządowych w 2014 i 2018 uzyskiwał reelekcję. Teraz zrobiło się jednak o nim głośno z zupełnie innego powodu.

Zobacz wideo Polot, finezja i swoboda! Ale wzmocnienie kadry Paulo Sousy

Otóż jakiś czas temu na facebooku Nalewajka pojawił się wpis: "j***ć Legię", co bardzo rozwścieczyło radnego, bo jest oddanym kibicem Legii. Nalewajk uznał, że musi zademonstrować publicznie swoje przywiązanie do Legii, więc... spalił szalik Lecha Poznań.

Michał Nalepa odchodzi z ArkiBurzliwy, drastyczny koniec Polaka w Turcji. Kontrakt rozwiązany. Chce wrócić do Polski

Następnie podzielił się na facebooku swoimi przemyśleniami.

  • - Spalić szalik Lecha? Jestem dumny, choć dla 90 procent to patologia.
  • - Tu niestety, ale muszę użyć słów niecenzuralnych "stara ku**a do je****a, Lech z Poznania"
  • - Nie jestem analfabetą. Niech ktoś z państwa postara się wypić litr wódki i napisze coś na fb, a później na kacu proszę odczytać swoje wpisy

To tylko część z jego złotych myśli. - Teraz będzie pluciem jadem na mnie, ale nie mam zamiaru brać udziału w tej dyskusji - zakończył Nalewajk.

Sergio RomeroByły bramkarz Manchesteru United mógł trafić do ekstraklasy. I to w tym oknie transferowym

Radny prawdopodobnie nie jest w dobrym humorze, bo liderem Ekstraklasy jest Lech Poznań, który ma 14 punktów. Legia jest dopiero 14., ale rozegrała dwa mecze mniej (6 pkt).

Więcej o: