Media: Legia Warszawa może stracić kolejną gwiazdę! "Jest sfrustrowany"

Wszystko wskazuje na to, że Legia Warszawa może jeszcze w letnim okienku transferowym stracić kolejnego kluczowego zawodnika. Według informacji przekazywanych przez portal Interia władze mistrzów Polski są skłonne sprzedać Tomasa Pekharta.

W sobotę oficjalnie potwierdziły się doniesienia z ostatnich dni o przenosinach Josipa Juranovicia z Legii Warszawa do Celticu Glasgow. Jest to bardzo zła informacja dla Czesława Michniewicza, który ma ogromny problem z obsadzeniem prawej obrony przed niezwykle ważnym rewanżem ze Slavią Praga w IV rundzie eliminacji do Ligi Europy.

Zobacz wideo "Niewielu polskich trenerów aż tak gruntownie analizuje swoich rywali, jak Michniewicz"

Kolejny kluczowy zawodnik opuści Legię? "Jest coraz bardziej sfrustrowany swoją sytuacją"

Okazuje się jednak, że Juranović może nie być ostatnim kluczowym zawodnikiem, który opuści mistrzów Polski jeszcze w letnim okienku transferowym. Według doniesień portalu Interia władze Legii są skłonni sprzedać Tomasa Pekharta. Ustalona została także cena, jaką trzeba zapłacić za czeskiego napastnika i wynosi ona 2 miliony euro

Co z przyszłością Kamila Grosickiego? 'Ma bardzo dużo ofert'Oficjalnie: Kamil Grosicki wrócił do Ekstraklasy! Transfer potwierdzony

- Jak słyszymy przy Łazienkowskiej, zawodnik jest coraz bardziej sfrustrowany swoją sytuacją. W ostatnich tygodniach z Pekhartem mieli kilkukrotnie rozmawiać Michniewicz i dyrektor sportowy Legii, Radosław Kucharski. Ich zapewnienia o zaufaniu zdały się jednak na niewiele, bo 32-letni zawodnik ma świadomość, że właśnie marnuje czas po najlepszym okresie w swej karierze. I nie monetyzuje go ani w Warszawie, ani w dalekim kraju arabskim - czytamy na Interii.

Początkowo cena napastnika Legii miała być wyższa i oscylować w okolicy 3 milionów euro, ale ostatnio została obniżona. Pekhart zdecydowanie nie może narzekać na zainteresowanie, ponieważ ma wiele ofert z Arabii Saudyjskiej, Kataru czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich, gdzie mógłby liczyć na ogromne zarobki. Niedawno odrzucił natomiast ofertę z Chin. 

Josip Juranović. Transfer gwiazdora Legii zależy od zawodnika Manchesteru CityPiłkarz Legii Warszawa wytłumaczył odejście z klubu. Łatwa decyzja pod jednym względem

Tomas Pekhart został zawodnikiem Legii Warszawa w lutym 2020 roku. Od tamtej pory zdobył dla mistrzów Polski 31 bramek i zaliczył trzy asysty w 54 spotkaniach. W poprzedniej edycji rozgrywek polskiej ekstraklasy sięgnął także po tytuł króla strzelców. 

Więcej o: