Wielki talent blisko odejścia z Lecha Poznań. "Są zawirowania"

Filip Marchwiński jeszcze latem może odejść z Lecha Poznań. Jak poinformował dziennikarz Sport.pl Dawid Szymczak, 19-letni pomocnik drużyny z Poznania otrzymał poważną ofertę z Włoch, która sprawia, że jego przyszłość jest sporą niewiadomą. Maciej Skorża też potwierdza możliwość transferu,

W piątkowy wieczór Lech Poznań pokonał na wyjeździe Bruk-Bet Termalicę Nieciecza 3:1 i umocnił się na prowadzeniu w tabeli ekstraklasy. Na ostatnie 20 minut tego spotkania na boisku pojawił się 19-letni pomocnik Filip Marchwiński. Jak się okazuje, dla młodzieżowego reprezentanta Polski może być to nawet ostatni występ w koszulce "Kolejorza". 

Zobacz wideo

- Są zawirowania odnośnie przyszłości Filipa Marchwińskiego - nie ukrywał trener Lecha Maciej Skorża w przedmeczowej rozmowie w telewizji Canal+Sport.

Więcej informacji na ten temat ujawnił dziennikarz Sport.pl, Dawid Szymczak, który w piątek poinformował, że Marchwiński otrzymał poważną propozycję z Włoch i w przyszłym tygodniu może zapaść decyzja o jego transferze

""Są zawirowania odnośnie przyszłości Filipa Marchwińskiego" - mówi Maciej Skorża w C+. Marchwiński ma ofertę z Włoch, przyszły tydzień decydujący. Raczej transfer." - napisał Szymczak na Twitterze.

Górnik Zabrze - Lech PoznańMedia: Bomba Lecha Poznań! Klub chce pobić transferowy rekord

W wieku 19 lat Filip Marchwiński może się pochwalić już 55 występami w barwach Lecha w ekstraklasie, w których strzelił sześć goli, do których dołożył jedną asystę. Ostatnie miesiące nie są jednak w jego wykonaniu najlepsze, w związku z czym transfer zagraniczny może być rozwiązaniem optymalnym zarówno dla Lecha Poznań, który mógłby zarobić na Marchwińskim dobre pieniądze, jak i dla samego zawodnika, którego czekałoby nowe otwarcie w jego karierze.

Więcej o: