Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Media: Dariusz Żuraw przejmuje zespół ekstraklasie. Potwierdzenie już w piątek

Dariusz Żuraw wraca do ekstraklasy. Jak poinformował portal meczyki.pl, były trener Lecha Poznań już w piątek może zostać ogłoszony jako nowy trener Zagłębia Lubin.

Zagłębie Lubin od początku lipca jest bez trenera, gdy z klubem pożegnał się z Martin Sevela. "45-letni szkoleniowiec zdecydował się skorzystać z oferty arabskiego klubu Saudi Professional League, który wykupił trwający jeszcze przez rok kontrakt słowackiego szkoleniowca" - informował wówczas klub w oficjalnym komunikacie.

Zobacz wideo "Podolski to jest już trochę taki miś z Krupówek. Ale to jest piękna historia"

Dariusz Żuraw wraca do ekstraklasy

Wiele wskazuje na to, że Zagłębie wreszcie znajdzie trenera, który poprowadzi klub od początku nowego sezonu ekstraklasy. Jak informuje portal meczyki.pl, czwartkowy sparing Zagłębia z Wartą Poznań oglądał z trybun Dariusz Żuraw, który w kwietniu tego roku został zwolniony z Lecha Poznań, ze względu na fatalne wyniki w lidze. Niczego nie zmienił wówczas fakt, że wprowadził poznański klub do fazy grupowej Ligi Europy.

Pedro Vieira nowym piłkarzem Rakowa Częstochowa. Źródło: Raków Częstochowa (Twitter)Z FC Porto do wicemistrza Polski. Duże wzmocnienie Rakowa przed startem ligi

Według nieoficjalnych informacji Żuraw może jeszcze w piątek zostać potwierdzony jako nowy trener Zagłębia Lubin. Na piątek zaplanowana jest konferencja prasowa, podczas której przedstawiona ma zostać nowa strategia klubu. Jednym z działań miałaby być właśnie zmiana trenera, dla którego byłby to powrót do Lubina. Żuraw występował w tym mieście w latach 1998 - 2001.

Zagłębie Lubin w poprzednim sezonie ekstraklasy zajęło 8. miejsce. W 30 spotkaniach piłkarze z Lubina zdobyli 41 punktów, notując 11 zwycięstw, 8 remisów i 11 porażek.

Więcej o: