Media: Sandomierski wraca do ekstraklasy. Kolejne duże wzmocnienie

Wszystko wskazuje na to, że w najbliższych dniach będziemy świadkami kolejnego wielkiego powrotu do polskiej ekstraklasy. Według informacji przekazanych przez znanego użytkownika Twittera - Janekx89 Grzegorz Sandomierski zostanie nowym zawodnikiem Górnika Zabrze. 31-letni bramkarz od 1 lipca pozostaje bez klubu.

Letnie okienko transferowe to czas wielkich powrotów do polskiej ekstraklasy. W ostatnich dniach kontrakty w Polsce podpisali tacy zawodnicy jak Michał Pazdan, Piotr Parzyszek czy Adam Hlousek. Do swojego ukochanego Górnika Zabrze trafił także Lukas Podolski, który nie wystąpił jednak nigdy na poziomie ekstraklasy. Okazuje się jednak, że to nie koniec powrotów. 

Zobacz wideo "Podolski to jest już trochę taki miś z Krupówek. Ale to jest piękna historia"

Nowy bramkarz trafi do Górnika Zabrze. Wielki powrót do ekstraklasy

W najbliższych dniach szykuje się kolejny głośny powrót do Górnika Zabrze. Według informacji przekazanych przez znanego użytkownika Twittera - Janekx89 nowym zawodnikiem drużyny prowadzonej przez Jana Urbana zostanie Grzegorz Sandomierski. 31-letni bramkarz miałby zastąpić Martina Chudego, który pożegnał się z klubem z końcem minionego sezonu. 

Legia Warszawa informuje: dodatkowe bilety tylko dla zaszczepionychLegia Warszawa informuje: dodatkowe bilety tylko dla zaszczepionych

Sandomierski w ostatnim czasie grał w rumuńskim CFR Cluj. Nie udało mu się tam jednak wywalczyć pozycji i w poprzednim sezonie rozegrał zaledwie 13 spotkań w pierwszej drużynie. Większość rozgrywek przesiedział jednak na ławce rezerwowych. W ekstraklasie ostatni raz występował w Jagiellonii Białystok, której jest wychowankiem. Do Rumunii wyjechał w styczniu ubiegłego roku. 

Logo ekstraklasaNowy rekord! Wielkie pieniądze dla klubów ekstraklasy

Dla 31-latka było to już kolejne podejście do klubu zagranicznego w karierze. Wcześniej występował w klubach w Anglii, Chorwacji czy Belgii. Nigdzie jednak nie udało mu się zagrzać miejsca na dłużej. W Polsce oprócz Jagiellonii bronił barw takich klubów jak Cracovia czy Zawisza Bydgoszcz. 

Więcej o: