Legia Warszawa informuje: dodatkowe bilety tylko dla zaszczepionych

Ważne informacje dla kibiców Legii Warszawa - We wtorek 13 lipca rozpocznie się dodatkowa sprzedaż zamknięta biletów tylko dla osób zaszczepionych - czytamy w komunikacie.

Legia Warszawa wygrała w pierwszym meczu pierwszej rundy eliminacji Ligi Mistrzów z FK Bodo/Glimt 3:2. Mistrzowie Polski są o jeden krok bliżej awansu, ale najpierw rewanż przy ul. Łazienkowskiej. Pierwotnie stadion miał być wypełniony w połowie. Teraz pojawiły się nowe informacje.

Zobacz wideo Vital Heynen stęsknił się za polskimi kibicami. Piękne obrazki przed meczem z Norwegią

- Podczas sprzedaży otwartej osoby nieposiadające karnetu mają możliwość zakupu biletu w reżimie 50 procent pojemności stadionu. Bilety będą kodowane z zachowaniem obostrzeń. W związku z małą liczbą dostępnych biletów, które się wyprzedały i dużym zainteresowaniem meczem, we wtorek, 13 lipca o godz.14.00 rozpocznie się dodatkowa sprzedaż zamknięta biletów tylko dla osób zaszczepionych. Bilety będą dostępne w nowym systemie biletowym bilety.legia.com - czytamy na oficjalnej stronie Legii.

Robert Lewandowski w meczu AEK Ateny - Bayern MonachiumJeden z największych niewypałów w historii Barcelony może zagrać w ekstraklasie

Legia Warszawa o krok od kolejnej rundy el. Ligi Mistrzów. Z kim może zagrać w kolejnej fazie?

Warto przypomnieć, że od sezonu 2021/2022 nie są liczone bramki na wyjeździe. UEFA podjęła decyzję o zniesieniu tej zasady przed startem kolejnych rozgrywek. Oznacza to, że wygrana Legii na stadionie rywala jest liczona jak każde inne zwycięstwo. Ale i tak można powiedzieć, że Legia jest już jedną nogą w kolejnej rundzie. Mistrz Polski zna już także potencjalnych rywali w kolejnej fazie. 

Jest reakcja Duńczyków na słowa Petera Hyballi. Były trener Wisły Kraków wywołał burzęJest reakcja Duńczyków na słowa Petera Hyballi. Były trener Wisły Kraków wywołał burzę

Wiadomo już, że Legia Warszawa w drugiej rundzie eliminacji zmierzy się ze zwycięzcą dwumeczu FC Flora - Hibernians FC. Pierwsze starcie obu drużyn zakończyło się wygraną mistrza Estonii 2:0. Kolejne spotkanie między zespołami odbędzie się we wtorek 13 lipca. 

Więcej o: