Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Gigant monitoruje sytuację Kozłowskiego. Może grać z innym reprezentantem Polski

Włoski dziennikarz Nicolo Schira poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że Juventus zwrócił uwagę na Kacpra Kozłowskiego. Oprócz włoskiego giganta sytuację utalentowanego pomocnika Pogoni Szczecin monitoruje również Cagliari Calcio.

W sobotę Kacper Kozłowski zapisał się w annałach turniejów finałowych mistrzostw Europy. Pomocnik Pogoni Szczecin wchodząc na murawę za Mateusza Klicha w 55. minucie w zremisowanym 1:1 meczu fazy grupowej z Hiszpanią, został najmłodszym w historii piłkarzem w historii ME. Miał wówczas 17 lat i 246 dni, bijąc tym samym rekord - Jude'a Bellinghama (17 lat i 345 dni), ustanowiony w meczu Anglii z Chorwacją.

Zobacz wideo "Panowie! Zróbcie Szwedom potop polski!" - skandował jeden z kibiców pod sopockim Mariottem

Hotel, w którym mieszka reprezentacja ChileSeks-impreza w trakcie Copa America! Piłkarze mogą zostać wyrzuceni z kadry

Kozłowski zostanie kolegą Szczęsnego? "Juventus monitoruje sytuację"

Dobra postawa Kozłowskiego, odwaga, bezkompromisowość, a przede wszystkim ogromny talent zostały docenione. Jak poinformował dobrze zorientowany w sprawach transferowych włoski dziennikarz, Nicolo Schira, młodym polskim pomocnikiem interesują się wielkie kluby. W tym gronie są: Juventus, gdzie gra inny Polak, Wojciech Szczęsny oraz Cagliari Calcio, które w czerwcu 2019 roku sprowadziło już innego piłkarza Pogoni, Sebastiana Walukiewicza.

"Cagliari i Juventus monitorują sytuację Kacpra Kozłowskiego (ur. 2003). Jest najmłodszym piłkarzem, który wystąpił na mistrzostwach Europy" - napisał Schira na Twitterze.

Hiszpanie drżą przed Hiszpanie drżą przed "ustawieniem" meczu. To może mieć wpływ też na Polskę

Wcześniej utalentowanym pomocnikiem zainteresowane były również inne kluby - Borussia Dortmund, Feyenoord Rotterdam, Bologna czy też FC Barcelona. Kacper Kozłowski ma ważną umowę z Pogonią Szczecin do końca czerwca 2023 roku. W sezonie 2020/21 wystąpił 20 meczach Pogoni w ekstraklasie i strzelił jedną bramkę oraz zanotował trzy asysty. 

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl >>

Więcej o: