Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wielka firma na koszulkach Wisły Kraków! "Globalny lider warty miliardy funtów"

We wtorek 18 maja ma się odbyć konferencja prasowa, na której przedstawiony zostanie nowy, duży sponsor Wisły Kraków. - Na koszulkach Wisły Kraków znajdzie się firma, której wartość rynkowa to ponad 9 miliardów funtów. Globalny lider oprogramowania przemysłowego - poinformował Jarosław Królewski, współwłaściciel klubu.

Sytuacja Wisły Kraków wciąż jest daleka od ideału - zarówno sportowa, jak i finansowa. Klub szuka nowego trenera, a także zamierza wymienić sporą liczbę zawodników w kadrze zespołu. Ponadto we wtorek Wisła ma ogłosić nowego, dużego sponsora, którego logo znajdzie się na jej koszulkach. 

Zobacz wideo "Błaszczykowski wybuchł jak wulkan". Zachowanie Hyballi to była farsa [SEKCJA PIŁKARSKA 87]

- Na koszulkach Wisły Kraków znajdzie się firma, której wartość rynkowa to ponad 9 miliardów funtów. Globalny lider oprogramowania przemysłowego. Wisła odzyskuje blask i zaufanie rynkowe m.in. dzięki ciężkiej pracy zarządzających, partnerów i społeczności. Będzie tylko lepiej - napisał Jarosław Królewski na Twitterze.

Jakub Błaszczykowski i Zbigniew BoniekBłaszczykowski uderza w Bońka: Już parę razy chciał kończyć moją karierę

- Nie muszę wspominać, że będzie to największa firma IT, która kiedykolwiek reklamowała się na strojach polskiej drużyny - dodał.

Wiadomo też, że nowy sponsor nie będzie sponsorem głównym i nie zajmie też centralnego miejsca na koszulkach Wisły Kraków, które w tym sezonie przypadało firmie bukmacherskiej LV Bet. Wisła w sezonie 2020/21 ekstraklasy zajęła 13. miejsce.