Filmik Wisły Płock podbija świat. Amerykanie docenili oryginalny pomysł [WIDEO]

Wisła Płock w niezwykły sposób poinformowała o przedłużeniu umowy z Piotrem Tomasikiem do 30 czerwca 2022 roku. Klub opublikował film, który nawiązuje do kultowej gry Grand Theft Auto: San Andreas. Nagranie szybko zrobiło furorę w mediach społecznościowych.

Piotr Tomasik wystąpił w tym sezonie w 13 spotkaniach, w których zaliczył jedną asystę. Dotychczasowy kontrakt obrońcy z Wisłą Płock obowiązywał do końca czerwca. Obie strony zdecydowały się jednak kontynuować współpracę, a klub ogłosił przedłużenie kontraktu w bardzo pomysłowy sposób. Dział marketingu stworzył z tej okazji specjalny film nawiązujący do kultowej gry Grand Theft Auto: San Andreas.

Zobacz wideo Jak wygląda zakulisowy rynek transferowy? Na to pytanie odpowiada raport PZPN [Studio Biznes]

Legia Warszawa - KuPS. Marko VesovićOficjalnie: Legia zdecydowała o odejściu Vesovicia. Czesław Michniewicz tłumaczy

Niezwykła prezentacja Piotra Tomasika zdobywa popularność na całym świecie. Została udostępniona przez ESPN. 

Pomysł marketingowców Wisły Płock szybko zdobył uznanie wśród kibiców i ekspertów. Dzięki temu w ekspresowym tempie zaczął także zdobywać popularność poza granicami Polski. Nagranie zostało udostępnione na piłkarskim profilu amerykańskiej stacji telewizyjnej ESPN na Twitterze, który ma aż 2,4 miliona obserwujących. Prezentacja została opublikowana w czwartek o godzinie 9:26, a już po 10 godzinach miała ponad 250 tysięcy wyświetleń. 

Umowa Piotra Tomasika została przedłużona o rok - do 30 czerwca 2022. Została w niej zawarta opcja przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Nie wiadomo jednak, czy będzie ona aktywowana w przypadku spełnienia określonych warunków, czy też może ona zostać przedłużona jednostronnie.

Wisła Płock zajmuje 13. miejsce w tabeli Ekstraklasy z 30 punktami i jest już pewna utrzymania w najwyższej klasie rozgrywkowej. W ostatniej kolejce ligowej zespół prowadzony przez Macieja Bartoszka zmierzy się z Zagłębiem Lubin

Wisła Kraków - Piast Gliwice. Łukasz Burliga cieszy się z golaWieczysta Kraków sprowadza piłkarza Wisły Kraków. Nadchodzą kolejne hity transferowe

Więcej o: