Wisła Płock zniszczyła system! "Sztos. Najlepsze przedłużenie kontraktu w historii ekstraklasy"

Wisła Płock poinformowała o przedłużeniu umowy z Piotrem Tomasikiem do 30 czerwca 2022 roku. Klubowy dział marketingu opublikował film, który nawiązuje do gry komputerowej Grand Theft Auto: San Andreas.

Piotr Tomasik występuje w Wiśle Płock od lipca 2019 roku, kiedy to opuścił Lecha Poznań. Obrońca zagrał w 13 meczach tego sezonu PKO Ekstraklasy, w których zanotował jedną asystę. Jego dotychczasowy kontrakt był ważny do końca czerwca tego roku. Obie strony ostatecznie zdecydowały się kontynuować współpracę, a klub ogłosił przedłużenie kontraktu w bardzo pomysłowy sposób.

Zobacz wideo Jak wygląda zakulisowy rynek transferowy? Na to pytanie odpowiada raport PZPN [Studio Biznes]

Piotr Tomasik z nowym kontraktem w Wiśle Płock. Ogłoszenie podpisu rodem z Grand Theft Auto: San Andreas

Wisła Płock ogłosiła w oficjalnym komunikacie, że Piotr Tomasik przedłużył kontrakt do 30 czerwca 2022 roku. W umowie znajduje się opcja przedłużenia współpracy o kolejne dwanaście miesięcy. Nie wiadomo jednak, czy będzie ona aktywowana w przypadku spełnienia określonych warunków czy też może ona zostać przedłużona jednostronnie.

Dział marketingu Wisły Płock opublikował w mediach społecznościowych film, którym ogłoszono przedłużenie kontraktu. Wideo nawiązuje do gry komputerowej Grand Theft Auto: San Andreas, o czym świadczą kanciaste ruchy postaci, specyficzne dialogi między nimi oraz specjalne ikonki radarowe.

Kibice są zachwyceni kreatywnością Wisły. "Sztos pomysł, ujęcia i gra. Naprawdę najlepszy GTA style jaki widziałem", "Widać, że wszyscy aktorzy dobrze znali materiał źródłowy - świetne", "Mistrzostwo w kategorii Social media rzutem na taśmę dla Wisły Płock! Gratulacje!", "Najlepsze przedłużenie kontraktu w historii Ekstraklasy zrealizowane w formie wideo już znamy" - piszą w komentarzach pod tweetem.

Wisła Płock zajmuje 13. miejsce w tabeli Ekstraklasy z 30 punktami i jest już pewna utrzymania w najwyższej klasie rozgrywkowej. W ostatniej kolejce ligowej zespół prowadzony przez Macieja Bartoszka zmierzy się z Zagłębiem Lubin. To spotkanie odbędzie się 16 maja o godzinie 17:30 na Stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku.

Więcej o: