Legia Warszawa dopina pierwszy letni transfer. "Negocjacje są na finiszu"

Legia Warszawa planuje wzmocnić atak! Jak informuje serwis legia.net, mistrzowie Polski są bliscy pozyskania Mahira Emreliego, reprezentanta Azerbejdżanu.

Choć sezon PKO Ekstraklasy jeszcze się nie skończył, to Legia Warszawa jest już pewna mistrzostwa, dlatego Radosław Kucharski, dyrektor sportowy, może już planować letnie wzmocnienia. Wszystko wskazuje, że w Warszawie pojawi się reprezentant Azerbejdżanu i napastnik Karabachu Agdam.

Zobacz wideo

- Negocjacje są na finiszu. Szybko dogadano się w sprawie kontraktu, Mahir Emreli ma zarabiać 300 tys. euro rocznie. Emreli ma na stole wiele ofert, ale ta z Legii pasuje mu najbardziej, choć propozycje z Rosji czy Niemiec są zdecydowanie lepsze finansowo. Azer chce pokazać się w klubie bliżej zachodniej Europy, za rok-dwa przejść do lepszej drużyny. Być może piłkarz będzie miał zapisany także procent od przyszłego transferu - donosi Legia.net. Ale co najważniejsze: Emreli może trafić na Łazienkowską za darmo, bo latem wygasa jego umowa.

Marko Vesović - wpisy żony piłkarza Legii Warszawa. Źródło: AG (KUBAATYS) / InstagramLegia Warszawa zaatakowana przez żonę piłkarza. "Zostawiacie go samego na wózku"

Emreli to 23-letni napastnik, mierzący 188 cm. W barwach Karabachu wystąpił 183 razy, strzelił 66 goli i zanotował 24 asysty. Król strzelców azerskiej ligi ma na koncie także występy w kadrze Azerbejdżanu, gdzie zdobył cztery bramki.

Michał Żewłakow (z prawej) i Bogusław LeśnodorskiMichał Żewłakow przerwał milczenie po wypadku. "Dziś jest pierwszy dzień"

Więcej o: