Legia Warszawa zaatakowana przez żonę piłkarza. "Zostawiacie go samego na wózku"

Marko Vesović został kompletnie sam z kontuzją, której doznał w czerwcu 2020 roku? Żona obrońcy Legii Warszawa opublikowała serię wpisów, gdzie odniosła się do opieki nad piłkarzem ze strony klubu.

- Chcemy, żeby zostali, ale wiele zależy też od nich, bo z drugiej strony mamy też swoje realia i ograniczenia - powiedział Dariusz Mioduski na spotkaniu z dziennikarzami, kiedy dostał pytanie o wygasające w czerwcu kontrakty m.in. Marko Vesovicia. Obrońca Legii Warszawa zerwał więzadła krzyżowe i boczne w kolanie. Żona zawodnika zdradza drastyczne szczegóły pomocy, a właściwie jej braku ze strony polskiego klubu. 

Zobacz wideo Michniewicz ujawnił, kto jest na szczycie jego listy życzeń. „Nikt poważnie nas nie traktuje”

"Porozmawiajmy..." zaczyna swoją relację na Instagramie Tamara Vesović, oznaczając przy tym oficjalne konto Legii Warszawa. Żona Marko skomentowała ostatnie miesiące piłkarza odnosząc się do operacji, występów Vesovicia w rezerwach Legii Warszawa czy sztabu medycznego mistrza Polski. 

Kiedy najlepszy piłkarz [w zespole] doznaje kontuzji, bo dał z siebie 101 procent dla klubu, a wy zostawiacie go samego na wózku inwalidzkim, aby poleciał do Francji na operację - to jest rodzina? Kiedy mówicie mu, że nie możecie pokryć kosztów zabiegu i rehabilitacji - to jest rodzina? Kiedy każecie mu przerwać rehabilitację i pilnie wrócić do drużyny, a jego kondycja spada o 80 proc., ponieważ nie macie odpowiednich lekarzy - to jest rodzina? Kiedy mówicie mu, że zanim zagra dla swojego klubu, musi zagrać w trzeciej lidze, w błocie, lekceważąc go i nie pozwalacie mu zagrać ani minuty w meczu, który nie ma znaczenia - to jest rodzina?

- napisała w pierwszym wpisie Tamara Vesović, odnosząc się do niedzielnego meczu Legii Warszawa ze Stalą Mielec (0:0). Marko Vesović został powołany przez trenera Czesława Michniewicza, jednak nie pojawił się na boisku nawet na minutę. Wcześniej w tym sezonie 29-latek zagrał w dwóch meczach rezerw Legii, po 45 minut z Jagiellonią II oraz Unią Skierniewice. 

Tamara Vesović o sytuacji Marko Vesovicia w Legii Warszawa. Źródło: Instagram
https://www.instagram.com/troublemaker_tb/?hl=plTamara Vesović o sytuacji Marko Vesovicia w Legii Warszawa. Źródło: Instagram https://www.instagram.com/troublemaker_tb/?hl=pl https://www.instagram.com/troublemaker_tb/?hl=pl

Marko był najszybszym zawodnikiem i przebiegł najwięcej kilometrów na treningu - czy to kłamstwo? Kiedy mówicie, że Marko żąda wysokiej pensji, a nawet nie zaczynacie negocjacji - czy to jest kłamstwo? Gdy mówicie, że nie macie budżetu na nowych piłkarzy i  na przedłużenie umów swoich najlepszych graczy, a potem oferujecie kontrakt nowemu zawodnikowi w wysokości 7 kontraktów swoich zawodników - czy to jest kłamstwo?

Tamara Vesović o sytuacji Marko Vesovicia w Legii Warszawa. Źródło: InstagramTamara Vesović o sytuacji Marko Vesovicia w Legii Warszawa. Źródło: Instagram https://www.instagram.com/troublemaker_tb/?hl=pl

Legia Warszawa okłamuje kibiców? Marko Vesović mimo trudności wciąż szanuje klub. "To pokazuje, jaką jest osobą"

Jak więc wyglądają stosunki między Marko Vesoviciem a Legią Warszawa? Ciężko to jednoznacznie określić, ponieważ w ostatnim wpisie żona obrońcy pisze: "Jeżeli chodzi o mnie, to kocham ten klub! Ale ludzie, którzy go prowadzą - o mój boże. Mogłabym mówić o nich przez trzy lata, powiedzieć bardzo dużo, bo dużo wiem. Jednak mój mąż poprosił mnie, abym przestała. Wyobrażacie to sobie? On wciąż szanuje Legię Warszawa. To pokazuje jaką jest osobą". 

Tamara Vesović o sytuacji Marko Vesovicia w Legii Warszawa. Źródło: InstagramTamara Vesović o sytuacji Marko Vesovicia w Legii Warszawa. Źródło: Instagram https://www.instagram.com/troublemaker_tb/?hl=pl

Ani Legia Warszawa, ani Marko Vesović nie odnieśli się do wpisów opublikowanych przez żonę piłkarza. Wciąż nie wiadomo także czy klub przedłuży kontrakt z 29-latkiem oraz czy Czarnogórzec wystąpi jeszcze w barwach Legii. Do końca obecnego sezonu ekstraklasy została już tylko jedna kolejka, w której Legia zmierzy się z Podbeskidziem Bielsko-Biała.  

Więcej o:
Copyright © Agora SA