Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Legia Warszawa blisko wielkiego wzmocnienia! Znakomite liczby piłkarza

Mahir Emreli może zostać zawodnikiem Legii Warszawa - informuje portal Meczyki.pl.

Mahir Emreli to 24-letni zawodnik występujący na pozycji napastnika. W Karabachu gra on od 2015 roku. Z klubem zdobył pięć tytułów mistrza Azerbejdżanu i dwa krajowe puchary. 

Zobacz wideo Michniewicz ujawnił, kto jest na szczycie jego listy życzeń. „Nikt poważnie nas nie traktuje”

Z Karabachu do Legii?

Kontrakt Emreliego wygasa wraz z końcem obecnego sezonu. Wiadomo już, że piłkarz nie zdecydował się na jego przedłużenie, co oznacza, że latem zmieni on klub za darmo. Mimo że zawodnikiem interesują się bogatsze kluby z zachodniej Europy, to jak informuje portal Meczyki.pl, szanse na pozyskanie go ma Legia Warszawa.

Lech Poznań - Legia Warszawa, mecz reklamowany w Polsce jako szlagierLech Poznań ma dość upokorzeń. Surowe kary dla piłkarzy. Będą duże zmiany

Mistrzowie Polski zdają sobie sprawę, że Emreli nie zagrzałby długo miejsca w klubie. Sam zawodnik traktuje Legię jako klub, z którego może trafić do silniejszej ligi, dzięki prezentacji w europejskich pucharach, co obecnie przeważa za warszawianami. Legia miałaby też sporo zapłacić za podpis piłkarza oraz zagwarantować mu wysoki procent od kolejnego transferu.

Mimo że żadne dokumenty nie zostały podpisane, to napastnik miał już nawet rozmawiać z byłym zawodnikiem Legii Warszawa, Jakubem Rzeźniczakiem, z którym zna się z gry w Karabachu. 

Jakub Świerczok z Piasta GliwiceShow Jakuba Świerczoka! Dramat Podbeskidzia Bielsko-Biała. Koszmarna sytuacja w tabeli

W obecnym sezonie Emreli zagrał w 28 meczach, w których strzelił 20 goli i zanotował cztery asysty. Emreli może zostać jednym z pierwszych, letnich transferów mistrzów Polski. W poniedziałek informowaliśmy, że blisko klubu jest obrońca Zorii Ługańsk, Joel Abu Hanna.